Komputer poleasingowy

Poszukujesz sprzętu najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie ?

Tak  -dobrze trafiłeś.

Jest już u nas dostępny dla każdego w klasie jakościowej A+ !

 Dlaczego?

Ponieważ dostarczamy Tobie sprzęt najwyższej klasy za dostępną cenę.

Dla Kogo?

Zaufało nam wielu klientów. Ci początkujący i bardziej doświadczeni gracze, ci którzy tworzą i montują, ci którzy serfują i facebookują i ci którzy piszą nudne dokumenty. I Ci wiecznie na Łączach też.

Kto jeszcze?

Średnie i duże przedsiębiorstwa, które podejmują racjonalne decyzje, używając nasz sprzęt do swojego rozwoju. Firmy, które wchodzą na rynek i te które są już potęgą na nim!

Dlaczego właśnie komputery poleasingowe dla Ciebie?

Dzięki współpracy z firmami leasingowymi sprowadzamy najwyższej jakości, poleasingowy sprzęt komputerowy. Ma on tą przewagę, że został już sprawdzony i był użytkowany przez zachodnioeuropejskie firmy. Pracują one tylko na specjalistycznych komputerach linii biznesowej renomowanych producentów: DELL, IBM, HP, Compaq, Fujitsu, Siemens, Sony, Eizo.

IMG_3878

Wartość sprzętu poleasingowego jest znacznie większa niż sprzętu oferowanego przez markety. Sprzęt używany w firmach zachodnioeuropejskich odznacza się dużą wydajnością i długą żywotnością. Nie bez znaczenia jest fakt, że był on od początku pod opieką autoryzowanego serwisu producenta sprzętu. Również procedury użytkowania go w tych przedsiębiorstwach są restrykcyjne, co powoduje iż otrzymujemy w pełni sprawne urządzenia gotowe służyć długi czas swoim nowym właścicielom.

Jakie są zalety sprzętu poleasingowego?.

IMG_3872

Po pierwsze jest on dostępny dla każdego ze względu na swoją atrakcyjną cenę.
Po drugie – tylko renomowani producenci – czyli produkty niezawodne o wysokiej stabilności działania, bezawaryjności i cichej pracy.
Po trzecie – tylko najwyższa jakość – czyli najlepsze podzespoły, które zostały użyte do jego produkcji w linii biznesowej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów uruchomiliśmy również możliwość wgrania wybranego dodatkowego oprogramowania za niewielką opłatą. Tak aby każdy użytkownik mógł korzystać już w pełni ze swojego bezpiecznego komputera.

Dla tych co mają inne potrzeby i życzenia do zadań standardowych oraz specjalnych, dedykujemy specjalistyczne komputery i stacje robocze.

Sklep internetowy klasy jakościowej A+ – Link poniżej 

Klasa jakościowa A+ laptopy jak nowe z gwarancją 12 miesieczną

Szybki kontakt!
+
Wyślij!