Oferta dla firm B2B

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz ciągle zmieniającej się sytuacji na runku, postanowiliśmy stworzyć ofertę komputerów poleasingowych również dla firm.

Korzyści z tego wynikające są oczywiste,  są to produkty  dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie, renomowanych producentów co przekłada się na niezawodność, trwałość i bezawaryjności. Tylko najwyższa jakość ! wiemy jak ważna jest stabilność działania oraz niezawodność w codziennej pracy dla tego  wszystkie produkty z naszej oferty przechodzą odpowiednie testy zanim trafią do sprzedaży

Oferujmy  rozwiązania przeznaczone zarówno dla pracowników biurowych, jak i bardziej zaawansowane maszyny wykorzystywane w codziennej pracy przez specjalistów w swoich dziedzinach. Komputery biznesowe które znajdują się w naszej ofercie  wykorzystują najnowsze technologie informatyczne i zapewniają połączenie zaawansowanych funkcji i wytrzymałej, energooszczędnej konstrukcji, ułatwiając naszym klientom osiąganie lepszych wyników mniejszym kosztem.

Posiadamy szeroką ofertę laptopów oraz komputerów stacjonarnych  dopasowanych do konkretnych potrzeb i spełniających najważniejsze wymagania biznesowe. Oferowane przez nas modele są przystosowane do długotrwałej wydajnej pracy i wyposażone w oryginalny system operacyjny.  Dzięki funkcjom zdalnego dostępu oraz zarządzania bateriami i systemem BIOS, ułatwiają zarządzanie zasobami IT.

W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt tylko najwyższych serii znanych znanych światowych marek, takich jak:

– Dell,

– Lenovo,

– Hewlett Packard,

– Apple,

Pełna oferta komputerów i notebooków wraz z aktualnymi cenami dostępna jest w naszym systemie sprzedaży B2B. Zapraszamy do kontaktu oraz prezentacje.

Krzysztof Zduńczyk

Key Account Manager

tel. 796-431-478

Szybki kontakt!
+
Wyślij!