Laptopy poleasingowe Warszawa

Laptopy poleasingowe Warszawa – Centrum Komputerów Poleasingowych w Warszawie. Computer Alliance działa na rynku od 2012r. i od początku działalności stawiamy na dostarczanie biznesowego sprzętu komputerowego największych światowych marek. Zawsze dbając o najwyższy poziom obsługi klienta. Wierzymy, że tylko dzięki rzetelnemu doradztwu możemy pomóc naszym klientom dobrać sprzęt idealny dla ich potrzeb. Z opinii naszych klientów wynika, że jak do tej pory świetnie sobie radzimy.

 

Laptopy poleasingowe Warszawa

Computer Alliance

Laptopy poleasingowe Warszawa – kilka słów o Computer Alliance

Obecnie Computer Alliance jest wiodącym dystrybutorem wysokiej jakości laptopów i komputerów linii biznesowych w Warszawie. Dostarczamy profesjonalne rozwiązania dla firm i klientów indywidualnych. Sprzedajemy wysokiej jakości laptopy, komputery stacjonarne, monitory peryferyjne, ale nie zawsze tak było. Działalność zaczęliśmy w 2007r. była to działalność związana z obsługą klienta detalicznego. Sprzedawałem głównie komputery stacjonarne dla detalu. Wtedy działalność niestety upadła. Związane to było z brakiem profesjonalizmu i cennego doświadczenia.

Po 5 latach w 2012 roku pracując w korporacji, nadarzyła się okazja na zakup poleasingowego sprzętu wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie. Ponieważ znałem doskonale ten sprzęt i wiedziałem jaką jakość oferuje zakupiłem cały asortyment. Poddałem go przede wszystkim konserwacji i sprzedałem go z zyskiem. Mając bardzo wysokie doświadczenie nabyte przez kilka lat pracy w korporacji i stawiając na wysokie standardy obsługi klienta Computer Alliance narodziło się na nowo. Wiedzieliśmy wtedy, że wysoka jakość oferowanego sprzętu poleasingowe spełni oczekiwania klientów.

Obecnie dostarczam wysokiej jakości sprzętu komputerowy dla klientów hurtowych i detalicznych stawiając na jakość oferowanych produktów.

Laptopy poleasingowe Warszawa –  Klasa jakościowa A+

Od początku istnienia firmy postawiliśmy tylko na sprzęt najwyższej klasy jakościowej A+. Komputer i laptopy klasy jakościowej A+ od Computer Alliance LTD to produkty po fabrycznym odnowieniu i powystawowe. Są to komputery w idealnym stanie technicznym i wizualnym. Dowód – poniżej na zdjęciach w załączonych postach.

 krótki okres użytkowania – często tylko 3 miesiące
 niezawodność i najwyższa jakość wykonania,
 pełna 12 miesięczna gwarancja,
 legalne biznesowe oprogramowanie (Windows, MS Office itp.)

Laptopy poleasingowe Warszawa –  Oferowane produkty poleasingowe

Laptopy poleasingowe

Dostarczamy poleasingowego sprzętu komputerowego linii biznesowych renomowanych marek.

Wśród laptopów znajdziecie Państwo (kliknij w link i zobacz oferowane produkty):
➡ Laptopy poleasingowe DELL
➡ Laptopy poleasnigowe Lenovo
➡ Laptopy poleasingowe HP

Oferujemy również poleasingowe komputery stacjonarne (kliknij w link i zobacz oferowane produkty):

➡ Komputery poleasingowe DELL
 Komputery poleasingowe HP
➡ Komputery poleasingowe Lenovo

W ofercie mamy również:
➡ Monitory poleasingowe
 Akcesoria peryferyjne
 Serwis laptopów

 

Laptopy poleasingowe Warszawa –  Profesjonalne doradztwo

Wiemy, że nie każdy jest ekspertem od sprzętu komputerowego. Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów zatrudniamy tylko empatycznych specjalistów IT, którzy mają zarówno specjalistyczną wiedzę technologiczną, ale też ludzką twarz. Tylko dogłębne zrozumienie potrzeb klienta sprawi, że dobierzemy sprzęt skrojony na miarę. Wiele lat doświadczeń i pozytywne opinie naszych klientów dają dowód, że robimy to bardzo dobrze. Pamiętaj na nas możesz zawsze liczyć!

Zobacz Opinie klikając w link lub zdjęcie:
Computer Alliance Opinie

computer alliance opinie

computer alliance opinie

 

Zapraszamy do naszych punktów zlokalizowanych w Warszawie i Łodzi.

Salon Computer Alliance Warszawa
ul. Bukowińska 22A
02-703 Warszawa
tel. 796-431-478

Salon Computer Alliance Łódź
ul. Mickiewicza 15a
90-443 Łódź
tel. 514-44-66-02

Computer Alliance

Zapraszamy! Zespół Computer Alliance!