Promocja!

Monitor Dell P1907FP/1908FP HD+(1280×1024) 19″


Brak w magazynie

Profesjonalny monitor do komputera Monitor Dell P1907FP/1908FP HD+ (1280x1024)

Monitor został wyposażony w matrycę matową, wysoką rozdzielczość HD+, 1280x1024 doskonały kontrast i jasność. Gwarantuje to doskonałą jakość obrazu ekranu monitora, niezależnie od punktu widzenia.

Barwny i wyrazisty obraz ekranu 19" cali

Monitor 19" z matrycą LCD, TN charakteryzuje się wysoką rozdzielczością, wyrazistym kontrastem, co pozwala zobaczyć detale jak również cieszyć się intensywnymi kolorami podczas użytkowania i odtwarzania multimediów.

Rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Rozdzielczość matrycy 1280 x 1024 zapewnia dużą przestrzeń roboczą monitora do biura, pracy, domu, odtwarzania multimediów podczas długich godziny użytkowania.

Ergonomia pracy

Monitor komputerowy umożliwia regulację kątów pochylenia w wielu płaszczyznach. Spełnia również popularne normy jakości aby zapewnić wygodną pozycję pracy przy komputerze.

Złącza monitora DVI-D

Monitor został wyposażony w zestaw złączy, które umożliwią podłączenie ekranu do praktycznie każdego źródła obrazu jak i multimediów. Monitor posiada gniazda DVI-D, VGA

Wysoka jakość wykonania DELL

Kupując monitor firmy HP możesz cieszyć się dużą niezawodnością. DELL to amerykańska firma, będąca potentatem na rynku sprzedaży komputerów, laptopów oraz monitorów. Sprzedawany monitor jest doskonałym przykładem solidnej jakości wykonania.

Wysoka jakości wykonania z gwarancją

W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia wykonane z najwyższej jakości materiałów, w najlepszej technologii dostępnej na rynku. Podzespoły są trwałe, wydajne i niezawodne a
dodatkowo otrzymują państwo gwarancje.

Monitory klasy A-

Produkty wyróżniające się klasą jakościową A- (możliwe ryski otarcia) od Computer Alliance to laptopy, komputery oraz monitory, które są fabrycznie odnowione albo zdjęte z wystaw. Pochodzą najczęściej z leasingów zagranicznych, nadwyżek magazynowych lub z prezentacji targów, dzięki czemu są w bardzo dobrym stanie technicznym. Widoczne mogą być jedynie drobne ślady użytkowania, takie jak otarcia albo ryski. Produkty były użytkowane przez bardzo krótki czas – najczęściej tylko przez okres leasingu, dlatego są sprawne i wydajne.

Zakup jest udokumentowany paragonem fiskalnym lub fakturą VAT.

Specyfikacja techniczna

Model Dell P1907FP/1908FP
Przekątna ekranu 19"
Rozdzielczość 1280 x 1024 (HD+)
Matryca LCD, TN
Powłoka matrycy Matowa
Wielkość plamki 0,275 x 0,275 mm
Kontrast 700:1
Jasność 300 cd/m2 (standardowo)
Czas reakcji
8 ms
Kąt widzenia 160/160 stopni poziom/pion
Obsługa kolorów 16,7 mln kolorów
Złącza DVI-D, VGA
Wyposażenie W komplecie kabel zasilający i sygnałowy
Klasa Jakościowa Klasa jakościowa A-
[]