Monitor Samsung S29E790C 29″ 2K CURVED (2560×1080) IPS LED Klasa A


6 Miesięcy
Miesięczna rata od 29.65 zł

Profesjonalny monitor do komputera Samsung S29E790C 29"

Monitor został wyposażony w matrycę matową, wysoką rozdzielczość 2K, 2560 x 1080 doskonały kontrast i jasność. Gwarantuje to doskonałą jakość obrazu ekranu monitora, niezależnie od punktu widzenia.

Barwny i wyrazisty obraz ekranu 29"

Monitor 29" z matrycą LED, IPS charakteryzuje się wysoką rozdzielczością, wyrazistym kontrastem, co pozwala zobaczyć detale jak również cieszyć się intensywnymi kolorami podczas użytkowania i odtwarzania multimediów.

Rozdzielczość ekranu 2560 x 1080px

Rozdzielczość matrycy 2560 x 1080px, zapewnia dużą przestrzeń roboczą monitora do biura, pracy, domu, odtwarzania multimediów podczas długich godziny użytkowania.

Ergonomia pracy

Monitor komputerowy umożliwia regulację kątów pochylenia w wielu płaszczyznach. Spełnia również popularne normy jakości aby zapewnić wygodną pozycję pracy przy komputerze.

Złącza monitora HDMI

Monitor został wyposażony w zestaw złączy, które umożliwią podłączenie ekranu do praktycznie każdego źródła obrazu jak i multimediów. Monitor posiada liczne gniazda HDMI, DVI-D, VGA

Wysoka jakość wykonania Dell

Kupując monitor firmy DELL możesz cieszyć się dużą niezawodnością. Dell to amerykańska firma, będąca potentatem na rynku sprzedaży komputerów, laptopów oraz monitorów. Sprzedawany monitor jest doskonałym przykładem solidnej jakości wykonania.

Wysoka jakości wykonania z gwarancją

W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia wykonane z najwyższej jakości materiałów, w najlepszej technologii dostępnej na rynku. Podzespoły są trwałe, wydajne i niezawodne a
dodatkowo otrzymują państwo gwarancje.

Monitory klasy A

Produkty wyróżniające się klasą jakościową A od Computer Alliance to laptopy, komputery oraz monitory, które są fabrycznie odnowione albo zdjęte z wystaw. Pochodzą najczęściej z leasingów zagranicznych, nadwyżek magazynowych lub z prezentacji targów, dzięki czemu są w bardzo dobrym stanie technicznym. Widoczne mogą być jedynie drobne ślady użytkowania, takie jak otarcia albo ryski. Produkty były użytkowane przez bardzo krótki czas – najczęściej tylko przez okres leasingu, dlatego są sprawne i wydajne.

Zakup jest udokumentowany paragonem fiskalnym lub fakturą VAT.

Specyfikacja techniczna

Model Samsung S29E790C
Przekątna ekranu 29"
Rozdzielczość 2560 x 1080 (2K)
Matryca LED, IPS
Powłoka matrycy Matowa
Wielkość plamki 0,265 x 0,265 mm
Kontrast 1000:1
Jasność 250 cd/m2 (standardowo)
Czas reakcji
6 ms
Kąt widzenia 178/178 stopni poziom/pion
Obsługa kolorów 16,7 mln kolorów
Złącza DVI-D, VGA, USB
Wyposażenie
Klasa Jakościowa Klasa jakościowa A

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Monitor Samsung S29E790C 29″ 2K CURVED (2560×1080) IPS LED Klasa A”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[]