Apple MacBook Pro A2251 • i5-1038NG7 • 16GB • 512GB • Iris Plus • 13″ 2560×1600 Retina • MID 2020

4.999,00 

Brak w magazynie


Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna:

– Procesor: Intel Core i5-1038NG7

– Karta graficzna: Intel Iris Plus Graphics

– Pamięć RAM: 16 GB

– Dysk twardy: 512 GB SSD

– Przekątna ekranu: 13,3″ RETINA IPS 

– Rozdzielczość: 2560×1600

– Touch Bar

– System operacyjny: macOS

– Bluetooth

– Porty: 4. porty Thunderbolt 3


Procesor: Intel Core i5-1038NG7 to czterordzeniowy procesor z serii Intel Core dziesiątej generacji. Jest to procesor o dobrej wydajności, który nadaje się do codziennych zastosowań, takich jak przeglądanie internetu, praca biurowa, a także edycja zdjęć i wideo.

Pamięć RAM: 16GB RAM-u to duża ilość pamięci, która pozwala na płynne działanie systemu i uruchamianie wielu aplikacji jednocześnie, a także na wygodne korzystanie z programów wymagających większej ilości pamięci.

Dysk: Z 512GB SSD laptop oferuje dużo miejsca na przechowywanie plików, a także szybkie odczyty i zapisy danych, co przyspiesza uruchamianie systemu operacyjnego i działanie aplikacji.

Grafika: Intel Iris Plus to zintegrowana karta graficzna, która oferuje solidną wydajność graficzną dla podstawowych zastosowań multimedialnych i niektórych lekkich gier.

Wyświetlacz: 13-calowy ekran Retina oferuje wysoką rozdzielczość 2560×1600 pikseli, co zapewnia wyraźny obraz i precyzyjne kolory. Technologia Retina znana jest ze swojej jakości obrazu i ostrości wyświetlanego tekstu.


Identyfikacja klas jakości produktu:

Klasa Premium A+  stan techniczny oraz wizualny idealny, sprzęt powystawowy – brak śladów użytkowania – Najlepsza OCENA

Klasa A+ laptop w prawie idealnym stanie technicznym i wizualnym

Klasa A laptop w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym  – posiadający niewielkie ślady użytkowania, wynikające z naturalnego użytkowania.

Klasa A- laptop posiadający normalne ślady użytkowania-otarcia, lekkie zarysowania, opisane na aukcji. Jest to dobra alternatywa w relacji cena / jakość.

UWAGA: Poszczególne sztuki mogą nieznacznie różnić się od siebie w kwestii wizualnej (zdjęcia jednej sztuki z wielu) i wyposażenia dodatkowego niezawartego w opisie aukcji. Możliwość wysłania zdjęć konkretnej sztuki przed zakupem.

Produkt może posiadać naklejki spolszczające na klawiaturze.

Zakup jest udokumentowany paragonem fiskalnym lub fakturą VAT.


Zobacz film z serii Apple A1706 – Macbook Pro dla profesjonalistów