Oferta dla firm B2B

Laptopy dla firm

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz ciągle zmieniającej się sytuacji na runku, postanowiliśmy stworzyć ofertę komputerów poleasingowych również dla firm. Komputery w idealnym stanie technicznym i wizualnym z  6 lub 12 miesięczną gwarancją. Sprzęt który oferujemy głównie pochodzi z leasingów zagranicznych, nadwyżek magazynowych, powystawowych z prezentacji lub targów.

Laptopy poleasingowe dla firm

Korzyści z tego wynikające są oczywiste,  są to produkty  dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie, renomowanych producentów co przekłada się na niezawodność, trwałość i bezawaryjności. Tylko najwyższa jakość ! wiemy jak ważna jest stabilność działania oraz niezawodność w codziennej pracy dla tego  wszystkie produkty z naszej oferty przechodzą odpowiednie testy zanim trafią do sprzedaży.

Oferujmy  rozwiązania przeznaczone zarówno dla pracowników biurowych, jak i bardziej zaawansowane maszyny wykorzystywane w codziennej pracy przez specjalistów w swoich dziedzinach. Komputery biznesowe które znajdują się w naszej ofercie  wykorzystują najnowsze technologie informatyczne i zapewniają połączenie zaawansowanych funkcji i wytrzymałej, energooszczędnej konstrukcji, ułatwiając naszym klientom osiąganie lepszych wyników mniejszym kosztem.

510 829 378 – Sprzedaż Hurtowa B2B
Strona sprzedaży hurtowej: https://www.komputerpoleasingowy.pl/


 

[]