Dell e7270 Core i5-6300u | 16 GB DDR4 | 512 GB SSD M2 | Intel HD 520 | Ekran 12.5″ Full HD | Klasa A


(11 opinii klienta)

Brak w magazynie

  • Laptopy poleasingowe w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym KLASY A (minimalne ślady użytkowania )
  • Zdjęcia sprzedawanego produktu (real-photo przedstawiają przykładowy egzemplarz z oferty)
  • Wszystkie egzemplarze są w podobnym stanie.
  • Zestaw zawiera: laptopa, zasilacz, baterię min 2h pracy oraz oryginalny system Windows 10 Home

Nowoczesny i wydajny procesor i5-6300U 3.00 Ghz taktowanie w trybie turbo 2R/4W

Niezwykle szybki procesor Intel zapewni Ci wysoki komfort pracy oraz stabilne działanie systemu nawet przy bardzo wymagających zadaniach.

Niezawodna pamięć RAM do 32 GB ddr4

Wbudowana pamięć operacyjna zagwarantuje dynamiczne korzystanie z nowoczesnych aplikacji, dzięki czemu znacznie zwiększysz produktywność swojej pracy.

Doskonała jakość obrazu 12,5 Cala Mat HD /  Full HD w zależności od wybranej opcji

Wyrazisty kontrast oraz wysoka rozdzielczość ekranu pozwolą Ci dostrzec wszystkie detale i cieszyć się intensywnymi kolorami bez względu na warunki, w jakich się znajdujesz.

Szybki dysk SSD

Nowoczesny dysk SSD to gwarancja płynnego działania komputera, na którym zgromadzisz kolekcje programów niezbędnych do pracy, nie martwiąc się o wolniejszą pracę systemu.

Stabilność sieci bezprzewodowej lub rozbudowany modem

Wysoki zasięg oraz imponująca prędkość Internetu poprawią jakość Twojej pracy i pozwolą na kontakt z bliskimi nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Mocna bateria oraz wytrzymały zasilacz

Zabierz swój komputer w każde miejsce i zapomnij o ciągłym ładowaniu, dzięki oryginalnej baterii z dołączonym zasilaczem.

Fabrycznie oryginalny system operacyjny Windows 10

Licencjonowany system operacyjny Windows pozwoli Ci cieszyć się najnowszymi aplikacjami oraz aktualizacjami, które zwiększą bezpieczeństwo Twojej pracy.

Wysoka jakości wykonania z gwarancja 

Oferowany sprzęt jest fabrycznie odnowiony albo powystawowy.

Podsumowanie

Dell E7270 to model biznesowy, który stanowi połączenie stylowego wyglądu z długim czasem działania. Wszystko to dzięki wydajnej baterii i niskonapięciowym procesorom, które sprawiają, że laptop ten idealnie sprawia się do zadań mobilnych. Wszystko to zostało zamknięte w solidnej obudowie, dzięki czemu zachowuje biznesowy charakter.

Notebook Latitude został wyposażony w ekran w wersji HD oraz Full HD o przekątnej 12.5”, który zapewnia wystarczająco komfort pracy. W połączeniu z nowoczesnymi podzespołami najwyższej klasy, czyli nowoczesnymi procesorami niskonapięciowymi Intel Core, rozbudowaną pamięcią RAM oraz dyskiem SSD cechuje go świetna wydajność. Zintegrowany układ graficzny Intel HD Graphics 520 stanowi uzupełnienie tak dobranych elemetów.

O mobilności tego modelu świadczt również duża ilość portów zewnętrznych, w tym USB 3.0, HDMI oraz mini DisplayPort, co pozwala w każdych warunkach podłączyć dowolną ilość urządzeń zewnętrznych. Na dodatek podczas pracy stacjonarnej można skorzystać z bardzo praktycznej stacji dokującej, która zwiększy wygodę korzystania z laptopa. Wszystko to zostało zabezpieczone odpowiednimi systemami, chroniącymi dane znajdujące się na dysku.

 

Specyfikacja techniczna

  • Procesor Intel Core i5
  • Model procesora 6300U, 3MB Cache 2x2,4- 3,0GHz
  • Pamięć RAM: 16 GB DDR4
  • Dysk:  512 GB SSD
  • System operacyjny:  Windows 10 Home
  • Ekran: 12,5" FHD Matowy
  • Grafika: Intel HD 520
  • Bateria: Tak, czas pracy na baterii 1-2 h
  • Napęd DVD: tak
  • Złącza : 4 USB 3.0, 1 VGA/D-Sub, 1 HDMI, 1 blokada Kensingtona, 1 złącze stacji dokującej, gniazda audio: wejście/wyjście audio w jednym, czytnik kart: SD do 32 GB
  • Dodatkowe wyposażenie Czytnik kart SD, Kamera, mikrofon
  • Łącze bezprzewodowe Wi-Fi, Bluetooth
  • Zasilacz Tak, w zestawie

Identyfikacja klas jakości produktu:

Klasa Premium A+ - stan techniczny oraz wizualny idealny, sprzęt powystawowy – brak śladów użytkowania – Najlepszy GRADE

Klasa A+  - laptop w prawie idealnym stanie technicznym i wizualnym

Klasa A  - laptop w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym  - posiadający niewielkie ślady użytkowania, wynikające z naturalnego użytkowania.

Klasa A - laptop posiadający normalne ślady użytkowania-otarcia, lekkie zarysowania, opisane na aukcji. Jest to dobra alternatywa w relacji cena / jakość.

Zakup jest udokumentowany paragonem fiskalnym lub fakturą VAT.

Oryginalny System Microsoft Windows

Windows 10 Home/Professional

  • Zainstalowany, legalny system operacyjny Windows
  • Zawiera Certyfikat Autentyczności Microsoft COA (naklejka licencyjna COA)
  • Zakup potwierdzony paragonem albo fakturą VAT
  • Dostęp do wszystkich aktualizacji w polskich wersjach, które zwiększają płynność i bezpieczeństwo pracy

Seria Laptopów leasingowych: DELL Latitude e7270 - laptop serii biznesowej dla ekspertów.

11 opinii dla Dell e7270 Core i5-6300u | 16 GB DDR4 | 512 GB SSD M2 | Intel HD 520 | Ekran 12.5″ Full HD | Klasa A

  1. Eugen Beres

    Very good overall experience, friendly and helpful staff, decent prices. 5/5 would recommend

  2. Mateusz Sepioło

    Super obsługa. Polecam!

  3. NSKP Robert Bylina

    Gorąco polecam tę firmę. Korzystam z ich usług już po raz szósty, kupiłem u nich na przestrzeni kilku lat trzy laptopy i trzy stacjonarne stacje robocze.
    Za każdym razem spotykam się z profesjonalną obsługą i uprzejmością.
    Ze sprzętem nie było żadnych problemów technicznych, byłem też za którymś razem świadkiem jak klient przyniósł laptopa z usterką i za kilkanaście minut serwis wydał mu sprzęt po naprawie. Naprawdę ta firma jest dobrze poukładana i działa bardzo sprawnie. W ofercie mają bardzo szeroki wybór wszelkiego rodzaju komputerów w cenach już od kilku setek aż po bardzo mocne maszyny za odpowiednio więcej ale w granicach rozsądku. Jeszcze raz polecam tę firmę.

  4. Marek Karpinski

    Obsługiwał mnie Pan Sławek. Polecam. Merytoryczna i fachowa obsługa. Wyszedłem ze sklepu zadowolony. Szybko i bez żadnych problemów. Polecam

  5. Antek Trojanowski

    Miła i profesjonalna obsługa . Możliwe dopasowanie laptopa do swoich indywidualnych wymagań .

  6. Bernard Obidziński

    Pełen profesjonalizm, szybka i fachowa pomoc 🙂 gorąco polecam!!

  7. Ewa B.

    Bardzo dobra obsługa, Pan dopasował dla Nas taki sprzęt jak chcieliśmy. Skończyło się na Dell i jestem bardzo zadowolona z zakupu!

  8. Robert Lemieszek

    Przyszedłem do firmy po informację, a wyszedłem po kilkunastu minutach z zakupionym laptopem. Super szybka i profesjonalna obsługa. Gorąco polecam.

  9. Maksym Boukhiar

    Ekstra obsługa, pracownik pomógł nam dobrać idealny sprzęt na miarę naszych oczekiwań!

  10. pawel krzysztofowicz

    Kupiłem u Pana Piotra komputer komputer super obsługa. Polecam.

  11. pawel

    To już kolejny laptop kupiony w Computer Alliance. Tym razem w salonie we Wrocławiu. Bardzo duży wybór, fachowe doradztwo, sprzęt idealny. Polecam

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[]