Pokaż mi swój komputer, a powiem Ci kim jesteś

Jeżeli chcemy, by sprzęt komputerowy służył nam jak najdłużej i jak najlepiej, powinniśmy dobierać go według naszych upodobań, potrzeb oraz wymagań. Bardzo często tak właśnie jest, dlatego laptop, którego używamy, w gruncie rzeczy „mówi” wiele o tym, kim jesteśmy, co lubimy lub gdzie pracujemy. Zabawmy się zatem w słynącego z dedukcji Sherlocka Holmesa i postarajmy się stworzyć profile osób korzystających z poszczególnych modeli laptopów. Oto kilka naszych propozycji.

Lenovo ThinkPad T523

Właściciel tego komputera zapewne lubi klasykę i ceni trwałe, solidne rozwiązania. Nie jest typem gadżeciarza, który musi mieć najnowszy i najcieńszy komputer, ale nie jest mu obojętne, co nosi w plecaku na laptopa. Prawdopodobnie jest studentem. Chce być nowoczesny, ale jednocześnie docenia styl retro. Raczej zobaczymy go w dieslu niż samochodzie elektrycznym. Jest towarzyski i lubi podróżować, ale woli to robić na własną rękę zamiast korzystać z gotowych ofert biur podróży. Stały w uczuciach, buduje długotrwałe związki oparte na zaufaniu i wzajemnym szacunku.

komputery poleasingowe - Lenovo ThinkPad T520

Lenovo ThinkPad X1 Carbon

Osoba, która posiada ten komputer ceni styl i elegancję oraz dba o swój wizerunek. Cechuje ją pracowitość, nie znosi lenistwa i wymaga bardzo dużo zarówno od siebie, jak i od osób ze swojego otoczenia. Jest świetnym zarządcą, bardzo dobrze spełnia się w roli szefa – uczciwego i skutecznie rozdzielającego obowiązki, ale jednocześnie nieznoszącego sprzeciwu, szczególnie w kluczowych sprawach. Lubi towarzystwo i potrafi zrobić świetne wrażenie na otoczeniu, bardzo chętnie wchodząc w rolę lidera.

komputery poleasingowe - Lenovo ThinkPad x1 carbon

Dell Latitude E6230

Ten model zapewne należy do osoby, która ma dobry gust i wyczucie stylu oraz uważa, że przedmioty użytkowe powinny również dobrze się prezentować. Żyje i pracuje w ciągłym biegu, dlatego zwraca również uwagę na mobilność tego typu urządzeń. Jednocześnie nie znosi tandety, lubi stawiać na solidne i pewne rozwiązania, chociaż zdarza się jej podejmować decyzje zgodnie z „głosem serca”. Lubi swoją pracę i dobre towarzystwo. Zawsze gotowa do pomocy, obraca się w gronie sprawdzonych przyjaciół. Wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia.

komputery poleasingowe - Dell Latitude E6230komputery poleasingowe - Dell Latitude E6230

 ♦

HP EliteBook 8740w

Posiadacz tego, sporych rozmiarów laptopa to z pewnością osoba, która ma duże wymagania sprzętowe i ceni niezawodne, mocne urządzenia Prawdopodobnie działa z branży związanej z inżynierią, architekturę lub grafiką. Najczęściej pracuje w domu lub biurze, przy czym stara się, by komfort pracy oraz wykorzystywane w niej narzędzia były jak najwyższej jakości. Ewentualnie może to być również osoba, która pasjonuje się grami, lecz zamiast klasycznego komputera woli urządzenie mobilne o dużych osiągach. W jednym i drugim przypadku jest to raczej umysł ścisły, ale jednocześnie bardzo otwarty na inne dziedziny i posiadający dużą wyobraźnię.

komputery poleasingowe - HP EliteBook 8740w

Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi. Majątkowe prawa autorskie do materiałów umieszczonych na tych stronach przysługują wyłącznie Computer Alliance.