Promocja!

Myszka Bezprzewodowa Logitech M238 – Nowa


Brak w magazynie

Nowoczesna technologia

Zalety prostoty

Logitech M238 to bardzo klasyczna, trzyklawiszowa prosta konstrukcja, która stanowić będzie świetną ozdobę każdego biurka. Nie znajdziesz w niej zaawansowanych ustawień – po prostu trzeba ją podłączyć i pracować, czy bawić się.

Bezprzewodowa swoboda

Dzięki nanoodbiornikowi podłączanemu do komputera możesz korzystać ze swojej Doodle Mouse bez użycia niezręcznych i wiecznie zrywających się przewodów.

Myszka łączy się z komputerem za pomocą pasma 2,4 GHz co sprawia, że połączenie jest pewne i szybkie nawet w odległości 10 m od odbiornika.

Unikalne wartości

Uniwersalność

Myszka M238  to urządzenie uniwersalne, które z łatwością poradzi sobie w każdym systemie operacyjnym. Nieważne więc czy korzystasz z Windows, iOS, Linuxa, czy Androida. Ta mysz nie zawiedzie cię w żadnym środowisku. Dzięki niewielkim rozmiarom i niskiej wadze z łatwością możesz zabrać ją w podróż wraz ze swoim komputerem przenośnym i pracować wszędzie tam gdzie przyjdzie ci na to ochota.

Wytrzymałość

Dzięki zastosowaniu energooszczędnych materiałów i prostocie, a także niskiej wadze – 84 g z akumulatorem, mysz może działać nawet 12 miesięcy bez potrzeby wymiany baterii. Możesz więc bez obaw o utratę zasilania bez końca przewijać swoje ulubione strony internetowe, czy wykonywać codzienne zadania.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Myszka Bezprzewodowa Logitech M238 – Nowa”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[]