tanie laptopy poleasingowe

  Wyświetlanie 1–24 z 121 wyników

  Wysokiej klasy laptopy poleasingowe, które zwracają uwagę atrakcyjną ceną

  Nie jest tajemnicą fakt, że zakup nowego laptopa to duży wydatek. Z tego też powodu nie każdy chce inwestować w nowe urządzenie z mocnymi podzespołami, którego wartość wraz z biegiem czasu spadnie. Wówczas idealnym wyborem okazują się tanie laptopy poleasingowe, które pod względem wizualnym i technicznym niczym nie różnią się od modeli oferowanych w salonach. W naszym sklepie Computer Alliance znajdują się laptopy w idealnym stanie, które pochodzą z wystaw, nadwyżek producentów czy z krótko trwających leasingów. To sprawia, że mimo niższej ceny klient otrzymuje w pełni sprawne urządzenie wyróżniające się świetną specyfikacją i gwarancją trwającą aż 12 miesięcy.

  Tanie laptopy poleasingowe – czy warto zdecydować się na ich zakup?

  Niska cena poleasingowych laptopów niekiedy budzi wiele wątpliwości. Nasi klienci przed zakupem często obawiają się, że jeśli chodzi o laptopy, tanio znaczy gorzej. Dlatego też na stronie Computer Alliance zamieszczamy prawdziwe zdjęcia oferowanych egzemplarzy, a także tworzymy przystępne filmiki, w których pokazujemy ich stan i przybliżamy specyfikację. Ponadto nasze laptopy można obejrzeć na żywo w jednym ze sklepów, których sieć cały czas rozwijamy. Warto przy tym wspomnieć, że każde urządzenie przed przekazaniem na sprzedaż dokładnie testujemy oraz fabrycznie odnawiamy. Dzięki temu zyskujemy pewność, że laptop działa płynnie i nie był zalany.

  Jak wybrać tani laptop, aby nie żałować podjętej decyzji?

  Decydując się na poleasingowy i tani laptop warto w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na jego podzespoły. W ten sposób będziemy mogli znaleźć sprzęt, który w pełni sprosta naszym wymaganiom. Osoby, którym laptop służy jedynie do przeglądania internetu czy tworzenia nieskomplikowanych prezentacji lub dokumentów, będą zadowolone z procesora Intel Core i3 oraz i5, a także z dysku SSD o mniejszej pojemności, który zapewni sprawną pracę urządzenia. Z kolei w przypadku bardziej zaawansowanych prac świetnie sprawdzą się procesory Intel Core i7 oraz pojemny dysk SSD, niekiedy w duecie z dyskiem HDD gwarantującym dużo miejsca do przechowywania ważnych plików.

  O czym warto pamiętać, decydując się na laptopy poleasingowe?

  Wraz ze wzrostem popularności poleasingowych laptopów wzrasta także liczba sklepów, które je oferują. I mimo że większość z nich uważnie pracuje nad swoją marką, warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę przed zakupem takiego urządzenia i zyskać pewność, że będziemy z niego zadowoleni. Niezwykle istotna okazuje się między innymi gwarancja na laptopy poleasingowe – Warszawa jest z kolei jednym z miast, w którym znajdują się nasi doradcy z dużą wiedzą i salon Computer Alliance. To sprawia, że każdy mieszkający w pobliżu klient może samodzielnie sprawdzić stan urządzenia, a przy tym wypytać o warunki gwarancji, która w naszym sklepie trwa aż 12 miesięcy.