Dell Precision M4700 – wydajna maszyna dla profesjonalisty lub gracza

Jeżeli szukacie wydajnej, mobilnej stacji roboczej o wytrzymałej i trwałej konstrukcji która świetnie sprawdzi się w biurze, jak i poza nim Dell Precision M4700 może się okazać świetnym wyborem. Ten laptop w segmencie poleasingowym zapewni Wam doskonały stosunek jakości do ceny i bez problemu powinien poradzić sobie z wymagającymi zadaniami z zakresu grafiki i nie tylko.

Dell Precision M4700

Świetny sprzęt dla wymagających

Dell wprowadzając na rynek model Precision M4700 reklamował go jako najbardziej zaawansowaną stację roboczą na świecie. Od tego czasu minęło już kilka lat, ale laptop ten nadal może konkurować z niejednym sprzętem i wciąż jest w stanie zaskoczyć oraz zadowolić wymagających użytkowników. To naprawdę solidne narzędzie, które świetnie radzi sobie podczas wielogodzinnej pracy z dużym obciążeniem, a na komfort i bezpieczeństwo ma w tym przypadku wpływ zarówno jakość wykonania obudowy, jak i to, co drzemie w jej środku.

Dell Precision M4700 - obudowa

Obudowa wykonana jest z wysokiej klasy stopu aluminium i magnezu, a ekran połączony jest z nią za pomocą stalowych zawiasów. Klawiatura jest bardzo wygodna w pisaniu i podświetlana, co ułatwia pracę w ciemności. Całość sprawia wrażenie bardzo mocnej i masywnej konstrukcji. Zaznaczmy tutaj, że samo określenie – mobilna stacja robocza – oznacza, iż jest to sprzęt przenośny, ale nie ma co ukrywać – nie jest to laptop, którego nie poczujemy niosąc w torbie lub plecaku. Waga to blisko 3,5 kg, ale – omówmy się – jego zadaniem jest ciężka praca, a nie ciągłe podróże 😉

Dell Precision M4700 - klawiatura

Komputer dla grafika i nie tylko

M 4700 sprawdzi się w obsłudze rozbudowanych i wymagających programów do tworzenia grafiki, w tym aplikacjach CAD. Jest to świetny sprzęt nie tylko dla grafików czy architektów, ale także fanów gier komputerowych, ceniących sobie mobilność. Warto zwrócić tutaj uwagę na jakość 15-calowego ekranu z powłoką antyrefleksyjną, która zapewnia komfort pracy nawet na świeżym powietrzu, w słoneczny dzień. Przy okazji sprawdzi się wówczas również bateria, która – jak na tego typu sprzęt – radzi sobie całkiem nieźle.

Dell Precision M4700 występuje w różnych konfiguracjach. Ciekawą propozycją jest laptop z tej serii wyposażony w 4-rdzeniowy procesor Intel Core i7 trzeciej generacji, 32 GB RAM, szybki dysk SSD o pojemności 512 GB oraz dedykowaną kartę graficzną Nvidia Quadro k2000m o pojemności 2 GB. Wszystko to sprawia, że komputer chodzi płynnie, cicho i radzi sobie z poważnymi wyzwaniami.

Dell Precision M4700 - konfiguracja

Model ten jest dostępny w naszym salonie komputerów poleasingowych, podobnie jak wiele innych sprzętów klasy biznes, charakteryzujących się świetną jakością i niewygórowaną ceną. Zapraszamy zatem do naszej siedziby, gdzie profesjonalni doradcy pomogą Wam wybrać sprzęt odpowiedni do Waszych wymagań i potrzeb.

☑ Krzysztof Zduńczyk
☑ Key Account Manager
☑ tel. 796-431-478
Na nas zawsze możecie liczyć!

Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi. Majątkowe prawa autorskie do materiałów umieszczonych na tych stronach przysługują wyłącznie Computer Alliance.