HP EliteBook 8470p – mocny laptop nie tylko dla biznesu

HP EliteBook 8470p to bardzo solidny, 14-calowy laptop klasy biznes, który doskonale nadaje się zarówno do pracy w biurze jak i użytku domowego. Świetna propozycja dla osób, które lubią klasyczny wygląd, doceniają sprawdzone rozwiązania i szukają mocnego, niezawodnego sprzętu.

HP EliteBook 8470p - przód

Na pierwszy rzut oka laptop może się wydawać nieco masywny, za to jakość jego wykonania powinna zadowolić nawet bardzo wymagających użytkowników. Firma HP sięgnęła tutaj po wypróbowane, niezawodne rozwiązania tworząc bardzo mocną, odporną na naciski i zarysowania, aluminiowo-magnezową obudowę.

HP EliteBook 8470p - obudowa

Naszą uwagę zwracają również stalowe zawiasy, na których zamocowany jest wyświetlacz, a także dodatkowy mechanizm blokujący, który zapobiega przypadkowemu otwarciu podczas transportu. Konstrukcja jest naprawdę wytrzymała i, jak zapewnia producent, model EliteBook 8470p zaprojektowano tak, by spełniał standardy wojskowe dotyczące odporności na różnice wysokości, wilgotność, zmiany temperatur czy upadki. Jeżeli zatem laptop ten jest przeznaczony do warunków wojskowych, z powodzeniem powinien przetrwać większość standardowych wypadków biurowych lub domowych.

Wydajny i przyjemny w użytkowaniu

Mocna i wytrzymała obudowa to nie jedyna zaleta HP EliteBook 8470p. W codziennym użytkowaniu zwracamy również uwagę m.in. na klawiaturę, która w tym przypadku jest bardzo dobrze wykonana, dosyć cicha i odpowiednio „miękka”, dzięki czemu pisanie na tym laptopie jest naprawdę przyjemne. Niestety, jej podświetlenie jest dosyć słabe. Świetnie wykonany jest z kolei touchpad, który bardzo dobrze reaguje na dotyk i ruch oraz jest uzupełniony dwoma parami przycisków (górna para idealnie sprawdza się podczas używania manipulatora pointstick).

HP EliteBook 8470p - bok

Głośniki rzadko są mocną stroną laptopów i również tutaj zapewne nie pomogą nam rozkręcić porządnej imprezy, ale są trudno byłoby je skrytykować, ponieważ jak na tego typu sprzęt są bardzo przyzwoite. Ogólnie laptop pracuje bardzo cicho i tyko przy dużym obciążeniu praca wentylatorów jest faktycznie słyszalna.

HP EliteBook 8470p jest dostępny w różnych konfiguracjach. Ciekawą propozycją jest model z procesorem Intel CORE i7, pamięcią 16 GB RAM i dedykowaną kartą graficzną ATI Radeon 7570 1GB.

HP EliteBook 8470p

Dla kogo?

HP EliteBook 8470p może wyglądać masywnie, nawet w porównaniu z niektórymi, plastikowymi, marketowymi laptopami, ale to nie w wyglądzie leży jego siła. To propozycja dla osób, które szukają niezawodnego sprzętu, który jest mobilny, ale jednocześnie zapewnia bardzo dobry komfort pracy i wydajności na poziomie najlepszej jakości sprzętu. Jeżeli interesujecie się tym modelem lub innymi laptopami biznesowymi w przystępnych cenach, zapraszamy do naszego salonu, gdzie profesjonalnie doradcy pomogą Wam dobrać wysokiej jakości sprzęt poleasingowy dostosowany do Waszych potrzeb. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

☑ Krzysztof Zduńczyk
☑ Key Account Manager
☑ tel. 796-431-478
Na nas zawsze możecie liczyć!

Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi. Majątkowe prawa autorskie do materiałów umieszczonych na tych stronach przysługują wyłącznie Computer Alliance.