Laptop do pracy biurowej w Microsoft Office

Zobacz laptopy, które będą Cię wspierać w wszystkich pracach biurowych w Microsofcie, od prezentacji PowerPoint po arkusze Excel

Co zawiera pakiet Microsoft Office ?

Jest to pakiet usług stworzony przez Microsoft. Zawiera szeroka gamę aplikacji, niezbędnych do codziennych prac biurowych takich jak MS Word, PowerPoint, Excel, Outlook i inne. Jest to standardowe oprogramowanie w większości komputerów, można wykonać na nim najbardziej podstawowe czynności jak i pracować na zaawansowanych arkuszach kalkulacyjnych.

Który laptop jest najlepszy do pracy biurowej?

Jeśli planujesz kupić laptopa z myślą wyłącznie o pracy w pakiecie biurowym to teoretycznie nie powinien być to problem, ponieważ nawet laptopy z mało nowoczesnymi podzespołami reklamują się jako idealne do pracy biurowej. Jednak aby praca była wciąż przyjemna i płynna, bez nieprzyjemnych niespodzianek i aby nie zabrakło Ci pamięci do zapisu plików na twoim komputerze, to potrzebujesz lepszego sprzętu.

Nieważne czy pracujesz z biura czy z domu, potrzebujesz laptopa, który poradzi sobie z intensywnymi pracami obliczeniowymi, jak i stworzeniem zwykłej prezentacji. Możesz używać tańszych laptopów do prac biurowych, ale nie zapewniają one wysokiego bezpieczeństwa pracy i nie oferują potrzebnej mocy do zaspokojenia potrzeb związanych z wydajnością.

Dobry laptop do pracy biznesowej sprawi, że Twoja praca będzie prosta i łatwa, bez obawy, czy specyfikacje na używanym urządzeniu są do tego odpowiednie.

Wybrane laptopy przewyższają oficjalny przewodnik po wymaganiach systemowych, który Microsoft wydaje, więc nie musisz się martwić o przeciętną funkcjonalność. Mając to na uwadze, nasza lista zawiera tylko najlepsze laptopy. Niezależnie od tego, czy chcesz, aby laptop obsługiwał zwykłe aplikacje Word, Excel i PowerPoint, czy też chcesz uzyskać subskrypcję usługi Office 365, ta lista obejmuje Ciebie.

Dell XPS 9370

Najlepszy laptop z ekranem dotykowym dla MS Office

W produkcie zastosowano system podwójnego wentylatora, który umożliwia szybkie i efektywne chłodzenie. Oznacza to, że jest cichy i chłodny podczas wykonywania nawet większych zadań. Świetnie nadaje się do funkcji Microsoft Office, z praktycznie zerowym zacinaniem. W rzeczywistości Dell XPS 9370 to najlepszy laptop dla Office 365. Moc obliczeniowa notebooka Dell XPS 9370 z ekranem dotykowym oznacza, że nie ma zatrzymywania ani opóźnień, gdy użytkownicy uruchamiają wiele aplikacji. Umożliwia płynne pobieranie i przeglądanie oraz elegancką wydajność.

HP ProBook 650 G4

Wydajny laptop do pracy biurowej

Jego najlepsze cechy ogólnie tkwią w wyposażeniu, które w dużej mierze odpowiada droższym urządzeniom biznesowym, a nawet przewyższają je w niektórych aspektach. Wyposażenie w zabezpieczenia jest wzorowe, ProBook posiada czytnik linii papilarnych, czytnik kart inteligentnych, a nawet mechaniczną osłonę na kamerkę. Klawiatura ProBooka jest wygodna, a wydajność procesora jest nieco ponadprzeciętna. HP pozostaje całkowicie chłodny nawet pod obciążeniem. Jest naprawdę atrakcyjny dla użytkowników biznesowych, którzy potrzebują funkcji specyficznych dla biznesu.

Lenovo Yoga 370

Laptop 2w1 z dotykowym ekranem

Yoga 370 spełnia wiele ważnych funkcji. Klawiatura i inne urządzenia wejściowe, w tym rysik, są bardzo dobre. Obudowa jest dobrze wykonana, wytrzymała i łatwa do demontażu Dostępność portów jest duża, a żywotność baterii została znacznie poprawiona w porównaniu z Yoga 260. Wreszcie, wyświetlacz to jeden z najsilniejszych punktów sprzedaży tego laptopa, a także zauważalna poprawa w stosunku do poprzednich wersji.

Dell Latitude 7400

Niezbędny laptop biznesowy

To najlepszy 14-calowy konwerter Full HD 360 stopni 2 w 1, jaki możesz kupić, zwłaszcza jeśli liczy się dla Ciebie żywotność baterii i bezpieczeństwo. Urządzenie zyskuje na atrakcyjności dzięki wyświetlaczowi o wąskiej ramce. Wnętrza są zgodne z najnowszymi trendami w branży. Czterordzeniowy procesor Whiskey Lake zapewnia wystarczającą moc obliczeniową dla aplikacji biurowych i internetowych. Wbudowana pamięć operacyjna zagwarantuje dynamiczne korzystanie z nowoczesnych aplikacji, dzięki czemu znacznie zwiększysz produktywność swojej pracy.

Wniosek

Mimo że, pakiet Microsoft Office nie potrzebuje dużo do uruchomienia, wybierz laptop, który wykona wszystkie zadanie płynnie i sprawnie. Powyższe laptopy są skuteczne i wydajne. Możesz na nich wykonać dowolne zadanie związane z tekstem czy liczbami, stworzyć budżet w Excelu lub profesjonalną prezentację w Powe Poincie. Dostosuj laptopa do swoich gustów i preferencji oraz budżetu, aby sprawował się dobrze jak najdłużej.

Wszystkie wymienione laptopy przekraczają minimalne wymagania do uruchomienia Microsoft Office. Będziesz zadowolony z każdego wyboru z listy, bez względu na budżet.

Zobacz więcej modeli klikając Tutaj.