Mały i lekki laptop biznesowy – 3 nasze propozycje

Mały i lekki laptop do idealne rozwiązanie dla osób, które stawiają na mobilność, częste spotkania z klientami oraz pracę w różnych miejscach i warunkach. Zobaczcie kilka naszych propozycji tego typu produktów z serii biznesowych. Są to komputery o przekątnej ekranu do 14 cali, które nie odbiegają parametrami od swoich, nieco większych kolegów, a ze względu na mniejszą matrycę nie zajmują dużo miejsca, są lżejsze i poręczniejsze do przenoszenia.


mały-i-lekki-laptop


DELL 6220

Niewielki, bardzo poręczny laptop o przekątnej 12,5 cala, który występuje z dyskiem SSD, posiada 8 GB RAM-u, procesor i5 oraz kartę graficzną Intela, co zapewnia nam bardzo dobrą wydajność oraz płynność działań. Co charakterystyczne dla serii biznesowych, obudowa komputera jest wykonana z bardzo dobrych materiałów, m.in. magnezu i aluminium, co zapewnia nam większą trwałość i bezpieczeństwo danych. Jeżeli potrzebujemy dobrze wykonanego sprzętu o odpowiednich parametrach, który dodatkowo jest niewielki i łatwy w transporcie, ta propozycja może się okazać odpowiednim wyborem.


Lenovo x240

Kolejny lekki i mobilny laptop to Lenovo Thinkpad x240, którego przekątna ekranu również nie przekracza 13 cali. Warto zwrócić tu uwagę na obudowę tytanowo – magnezową, która posiada certyfikat wytrzymałości armii amerykańskiej oraz klawiaturę odporną na zalanie. W środku znajduje się dysk SSD, procesor i5 oraz 16 GB RAM-u. Komputer świetnie sprawdzi się zarówno podczas częstych wyjazdów do klienta, jak i podczas pracy w biurze czy przedstawiania prezentacji multimedialnych.


HP 8470

Ostatnia propozycja to laptop HP EliteBook 8470 z linii Professional. Jest on nieco większy i cięższy od komputerów przedstawionych wyżej, ponieważ przekątna jego ekranu wynosi 14 cali, ale za to jest bardzo wytrzymały i bardzo przyjemny w pracy. W środku znajdziemy procesor InteCore i7 trzeciej generacji, 16 gb RAM-u, szybki dysk SSD oraz dedykowaną kartę graficzną ATI Radeon 7570 1GB. Dzięki temu jest to sprzęt, który przypadnie do gustu osobom szukającym mobilnego, stosunkowo niewielkiego laptopa do zastosowania biurowego oraz zaawansowanych prac graficznych.

Mały i lekki laptop wcale nie musi musi być gorzej wykonany i mieć gorsze parametry od swoich większych odpowiedników. Powyższe propozycje oraz wiele innych, poleasingowych komputerów biznesowych znajdziecie w naszym sklepie. Nasi profesjonalni doradcy z pewnością pomogą Wam wybrać wysokiej klasy sprzęt w przystępnej cenie, dopasowany do Waszych potrzeb. Zapraszamy!

Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi. Majątkowe prawa autorskie do materiałów umieszczonych na tych stronach przysługują wyłącznie Computer Alliance.