Najlepsze poleasingowe komputery stacjonarne firmy Dell

Jeśli szukasz poleasingowego komputera stacjonarnego firmy Dell z gwarancja jakości, trafiłeś we właściwe miejsce. Ten artykuł pomoże Ci poznać dostępne opcje i poradzi w dokonaniu właściwego wyboru. Poleasingowy komputer to eko opcja zakupu, bardzo dobra dla twojego portfela, ale także dla planety. Dodatkowo polecane przez nas komputery to modele klasy biznesowej, co przekłada się na wyższą jakość, większą niezawodność oraz cichsze środowisko domowe i biurowe. Znajdziesz tu najlepsze poleasingowe komputery stacjonarne dla swoich dzieci i domu, do biura i dla profesjonalistów, którzy mogą potrzebować nieco większej mocy obliczeniowej.

Dlaczego warto kupić poleasingowy komputer stacjonarny firmy Dell klasy biznesowej?

Głównym powodem jest oszczędność pieniędzy przy jednoczesnym uzyskaniu produktu wysokiej jakości. Urządzenia klasy biznesowej firmy Dell są zbudowane zgodnie z wyższymi standardami jakości i oferują większą funkcjonalność. Nowe modele są zwykle bardzo drogie i nie dostępne budżetowo dla wszystkich. Jednak gdy są sprzedawane jako poleasingowe komputery, ich cena jest bardzo atrakcyjna, a zakupy przyjemne.

 

Komputer Dell Optiplex 7070 SFF – Produktywność bez kompromisów.

Dellbox 7070 SFF

Komputer poleasingowy Dell Optiplex 7070 SFF posiada wydajny procesor dziewiątej generacji z procesorem Intel Core i5-9500 dziewiątej generacji o częstotliwości taktowania do 4,40 GHz zapewniający wydajną pracę. Jest to wielozadaniowy komputer działający niezwykle płynnie dzięki wyposażaniu w niezwykle szybki nowy dysk SSD M.2 do przechowywania ważnych plików i aplikacji, szybszego rozruchu i większej szybkości przechowywania.

Nadaje się zarówno do użytku domowego, jak i biznesowego. Pojemna obudowa typu tower umożliwia przyszłą rozbudowę, dzięki czemu doskonale pasuje do komputera biurowego. Dell OptiPlex posiada również bogata liczbę portów — 5 portów USB 3.1, 4 porty USB 2.0, 2 porty obsługujące wyświetlacze.

 

Komputer Dell OptiPlex 3070 SFF

COVER klasyczny Dell optiplex 3070

W przypadku wysokowydajnych rozwiązań komputerowych, wybierz poleasingowy komputer stacjonarny Dell OptiPlex 3070 SFF. Wspomagany wszechstronną wydajnością 16 GB pamięci DDR4, która zwiększa szybkość systemu do uruchamiania złożonych aplikacji, ten komputer poleasingowy z łatwością zamienia Twoje zadania w ukończenie. Możesz także przechowywać wystarczającą ilość danych na szybkim dysku SSD o pojemności do 1000 GB i mieć do nich wygodny dostęp. Ponadto działa w systemie operacyjnym Windows 10 Pro, który ułatwia wydajną pracę i ma wszystko, czego potrzebujesz, niezależnie od tego, co na nim robisz, jest kompatybilny ze wszystkimi najnowszymi aplikacjami i oprogramowaniem.

 

Komputer Dell OptiPlex 7050 SFF

Dellbox 2021 7050 sff

To warty uwagi komputer poleasingowy, który wyróżnia się w najbardziej wymagających sytuacjach, zapewniając jednocześnie wysoką wydajność, której potrzebują profesjonaliści. Płynne przetwarza programy i aplikację, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się ciągłą funkcjonalnością i wydajnością niezależnie od tego, jak wymagające są ich obciążenia. Jest dostępny z pamięcią 8 lub 16 GB DDR4. Do pracy biurowej, użytku domowego i lekkich gier zalecamy 8 GB pamięci RAM. Do wszystkiego innego lepiej wybrać 16 GB. Większa szybkość pamięci RAM umożliwia procesorowi szybszy dostęp do danych przechowywanych w pamięci. Jest to ważne dla ogólnej szybkości systemu.

 

Komputer Dell OptiPlex 7040 SFF

Dellbox 7040 SFF

Komputer stacjonarny poleasingowy Dell OptiPlex 7040 SFF, wyposażony jest w czterordzeniowy procesor Intel Core i7-6700 3,4 GHz zapewniający wysoką prędkość działania, aby zaspokoić Twoje wszelkie techniczne potrzeby.

Posiada możliwość zakupu drugiego dodatkowego dysku SSD o maksymalnej pojemności 2 TB, niweluje to prawie całkowicie opóźnienia w aplikacjach, aby działały jeszcze wydajniej. Dodatkowa pojemność pamięci SSD zapewnia ogromną przestrzeń do przechowywania plików i dokumentów biurowych. Posiada także Windows 10 Pro, 64-bitowy system operacyjny umożliwia płynną nawigację i szeroką kompatybilność.

 

Komputer Dell OptiPlex 9020 SFF

IMG_2135

Poleasingowy Komputer Stacjonarny Dell Optiplex 9020. Zapewnia płynne działanie dzięki wyjątkowym, zintegrowanym funkcjom zarządzania. Jest zasilany przez czterordzeniowy procesor Intel i5 posiadający wysoką prędkość obliczeniową, aby sprostać codziennym wymaganiom obliczeniowym wraz z 16 GB pamięci DDR3, aby zapewnić doskonałą wydajność umożliwiajac pracę nad wieloma zadaniami jednocześnie.

Jego niezawodna pamięć masowa SSD, a także możliwość zakupu drugiego dysku zapewnia miejsce na duże pliki, dzięki czemu możesz przechowywać ważne dane cyfrowe i z łatwością je przeglądać. Działa w systemie operacyjnym Windows 10 Pro, który zapewnia znajome i wydajne działanie, a jednocześnie zapewnia elastyczność i bezpieczeństwo klasy korporacyjnej oraz z łatwością obsługuje wszystkie popularne aplikacje biznesowe.

 

Wypierz idealny komputer poleasingowy

Dokonaj właściwego wyboru i wybierz komputer poleasingowy. Zastanów się! Dlaczego nie miałbyś wybrać tańszego komputera od tych sprzedawanych w sklepach, z identyczną zapewnioną jakością, który został dokładnie przez nas przetestowany i wiemy że długo ci posłuży. Jedyną wymówką byłoby gdybyś poszukiwał najpotężniejszego i najnowszego dostępnego sprzętu na rynku. Ale w każdym innym przypadku, jeśli po prostu chcesz wykonywać na nim swoją codzienną pracę przy minimalnym wydatku, zdecydowanie polecamy Ci rozważenie zakupu poleasingowego komputera wysokiej klasy A.