Poleasingowe laptopy do biura – co wybrać?

Rozwój firmy i tworzenie nowych stanowisk pracy może iść w parze z oszczędnościami. Jeżeli właśnie ich szukamy, warto postawić na poleasingowe laptopy do biura – świetnej jakości sprzęt w przystępnej cenie. Dlaczego jest to dobry wybór oraz jakie dokładnie rozwiązania wybrać? Oto kilka naszych porad.

poleasingowe laptopy do biura

Klasa biznes – laptopy idealne do pracy

Jeżeli szukamy komputerów do biura, z których będziemy korzystać co najmniej kilka godzin dziennie, powinniśmy szukać sprzętu wydajnego, stabilnego, wytrzymałego i niezawodnego. Laptopy poleasingowe to produkty klasy biznes, czyli komputery premium, których jakość wykonania jest dużo lepsza niż sprzętu z segmentu konsumenckiego, dostępnego w każdym markecie. Te maszyny są przyzwyczajone do ciągłej pracy, posiadają dodatkowe zabezpieczenia i charakteryzują się wyjątkową trwałością. Wydają się być zatem idealnym rozwiązaniem przy tego typu potrzebach.

Jakie modele?

No tak, ale komputery klasy biznes to bardzo szerokie pojęcie. Jakie z nich zatem najlepiej sprawdzą się jako laptopy do biura? Jeżeli zależy nam na cięciu kosztów, proponujemy postawić na komputery z procesorami drugiej generacji. To rozwiązanie wydaje się być optymalne, ponieważ kolejna, trzecia generacja oznaczałaby wyższe koszty, a w codziennej, klasycznej, biurowej pracy nie zauważymy między tymi opcjami wyraźnej różnicy. W wybranym przez nas segmencie, spośród sprzętu poleasingowego proponujemy trzy modele.

Dell 6520

poleasingowe laptopy do biura - Dell 6520

HP Elitebook 8560p

poleasingowe laptopy do biura - HP ELitebook 8560p

Lenovo T520

poleasingowe laptopy do biura - Lenovo t520

Powyższe komputery posiadają zintegrowane karty graficzne Intel HD 3000, które bez problemu poradzą sobie z zaawansowanymi prezentacjami czy wyświetlaniem obrazów w wysokiej rozdzielczości na zewnętrznych ekranach, a także pozwolą pograć w mniej wymagające gry – oczywiście po godzinach 😉

Dwie pierwsze propozycje mają klawiaturę numeryczną, co może być praktyczne przy typowo biurowej pracy, Excelu itd. Lenovo z kolei świetnie sprawdzi się, jeśli oprócz biura pracujemy także w terenie, ponieważ ten komputer jest wyjątkowo wytrzymały oraz odporny na zalanie.

Ile kosztują poleasingowe laptopy do biura?

Na koniec pozostaje nam jedna z najważniejszych kwestii, czyli cena, i tutaj sprzęt poleasingowy jest naprawdę opłacalny. Proponowane przez nas laptopy można już bowiem kupić za mniej więcej 1300-1400 złotych w doskonałym stanie, w klasie A+. Warto podkreślić, że wcześniej kosztowały one nawet 6-7 tysięcy złotych. Mamy zatem okazję, by kupić za niewielki pieniądze sprzęt z najwyższej półki, który posłuży nam jeszcze długie lata.

 

Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi. Majątkowe prawa autorskie do materiałów umieszczonych na tych stronach przysługują wyłącznie Computer Alliance.