Laptopy poleasingowe Wrocław

 

Laptopy Poleasingowe Wrocław - Kliknij i zamów mobilny laptop dla profesjonalisty

 

Tanie laptopy Wrocław – Salon komputerów poleasingowych Computer Alliance to największy i najlepiej wyposażony salon laptopów i komputerów biznesowych w Wrocławiu. Działamy od blisko 10 lat i ciągle się rozwijamy rozszerzając naszą ofertę. Od początku istnienia firmy dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć naszych klientom najwyższej jakości sprzęt biznesowy. Oferujemy laptopy i komputery biznesowe tylko od największych, sprawdzonych, światowych producentów takich jak DELL, Lenovo, Apple i HP. Zawsze w przystępnej cenie, dostępnej dla każdego.

Priorytetem działań naszej firmy jest dostarczanie sprzętu komputerowego z zachowaniem obsługi klienta na najwyższym poziomie. Naszym celem nadrzędnym jest wypracowanie najwyższych standardów usług kojarzących się z doskonałą obsługą i pomocą klientowi ze strony specjalistów.

 

Tanie laptopy Wrocław – Kliknij i zamów mobilny laptop dla profesjonalisty

Naszym celem i marzeniem, który zawsze przyświecał zespołowi Computer Alliance i nadal jest aktualny, jest dostarczanie komputerów i laptopów biznesowych największych światowych marek z zachowaniem obsługi na bardzo wysokim poziomie. Z opinii naszych klientów, zarówno tych jednorazowych jak i wracających wielokrotnie wynika, że całkiem dobrze sobie z tym radzimy. Jesteśmy z tego niezwykle dumni i dziękujemy.

Tanie laptopy Wrocław – marzenia i dobre praktyki!

Zawsze pragnęliśmy, żeby nasze dobre praktyki i najlepszy sprzęt biznesowy na rynku przenieść do innych ośrodków miejskich w Polsce, tym razem wspólnymi siłami i zaangażowaniem całego zespołu Computer Alliance otwieramy dla Państwa kolejne punkty sprzedaży detalicznej na terenie całej Polski. Do tej pory Salony znajdują się w Warszawie, Krakowie i Łodzi i Gdańsku, a sklep online działa na terenie całej Polski.

Wkrótce planujemy otwarcie Salonów Sprzedaży w kolejnych miastach w Polsce, a wszystko przy zachowaniu najwyższych standardów jakości sprzętu i obsługi klienta.

 

Poznaj modele laptopów i komputerów biznesowych z Computer Alliance, które na pewno przypadną Ci do gustu!

Każdy z oferowanych przez nas komputerów jest dokładnie testowany i konfigurowany, aby spełnić Twoje potrzeby i wszelkie oczekiwania. Dzięki takiemu podejściu mamy pewność, że otrzymasz niezawodny i markowy produkt. Każdy z dostarczanych przez nas komputerów jest w klasie jakościowej A+ i posiada gwarancję.

Laptopy i komputery klasy jakościowej A+ cechuje:
➡ Krótki okres użytkowania – często tylko 3 miesiące,
➡ Idealny stan technicznym i wizualny,
➡ Niezawodność i najwyższa jakość wykonania podzespołów,
➡ Pełna 12 miesięczna gwarancja,
➡ Legalne oprogramowanie Win 10/11 Home/Pro 64 bit PL.

 

Lenovo ThinkPad T490

 

➡ PROCESOR: i7-8650u
➡ 
EKRAN: 14.1 Cala Mat FULL HD
➡ 
PAMIĘĆ RAM: 16 GB DDR4
➡ 
KARTA GRAFICZNA: Intel UHD Graphic 620
➡ 
DYSK TWARDY SSD: 512 GB SSD M2
➡ SYSTEM: Windows 10/11 Home/Pro

Kliknij i zamów Lenovo T490

Dell Latitude 7400

 

➡ PROCESOR: i7-8650U
➡ EKRAN: 14 Cali Mat Full HD
➡ PAMIĘĆ RAM: 16GB 
➡ KARTA GRAFICZNA: Intel UHD 620
➡ 
DYSK TWARDY SSD: 512 GB SSD
➡ SYSTEM: Windows 10/11 Home/Pro

Kliknij i zamów Dell Latitude 7400

HP EliteBook 840 G6

 

➡ PROCESOR: i5-8250U
➡ EKRAN: 14.1 Cala Mat Full HD
➡ PAMIĘĆ RAM: 16 GB
➡ KARTA GRAFICZNA: Intel UHD 620
➡ 
DYSK TWARDY SSD: 512 GB SSD
➡ SYSTEM: Windows 10/11 Home/ Pro

Kliknij i zamów HP EliteBook 840 G6

[]