Computer Alliance Opinie

Computer Alliance Opinie klientów

Computer Alliance Opinie klientów, którzy zakupili sprzęt w Salonie. Pod linkiem znajduje się playlista wybranych 31 opinii spośród setek opinii.

Computer Alliance Opinie – Facebook 1:

Fantastyczny sklep i profesjonalna obsługa. Laptopa zakupiłem pół roku temu, spisuje się bez zarzutu. Miła atmosfera, duży wybór sprzętu, dbałość o stan techniczny produktów i szybka transakcja – to zalety Computer Alliance. Zdecydowanie polecam.

Computer Alliance Opinie – Facebook 2:

Zdecydowanie wystawiam 5 gwiazdek. Sprzęt dobrej klasy, bo biznesowy. Robiąc zakupy w Computer Alliance LTD można mieć pewność, że kupi się bardzo dobry sprzęt z przystępnej cenie a do tego z gwarancją. Sprzęt jest z klawiaturą z polskimi znakami (tego typu laptopy są często sprzedawane z niemiecką lub angielską klawiaturą). Pracownicy firmy są kompetentni i znają odpowiedź na każde pytanie dotyczące komputerów. Sprzęt który kupiłem spełnia moje wymagania i działa bez żadnych problemów.

Computer Alliance Opinie – Facebook 3:

Profesjonalna obsługa! Towar bardzo dobrej jakości!

Computer Alliance Opinie – Facebook 4:

Polecam Firmę Computer Alliance super ceny i duże rabaty

Computer Alliance Opinie – Facebook 5:

Poznałem Computer Alliance LTD w czasach gdy zaczynali swoją przygodę z licytacjami. To były wspaniałe czasy – gdy na licytację przychodziły zaledwie 3 lub 5 osób. Byłem na kilku pierwszych z nadzieją że będę jedyny i wygram. Niestety nie udało mi się (jeszcze). Zabierałem młodszego syna. Bardzo mu się podobało. Dobrze że był niepełnoletni – chciał przebić każdą ofertę. Salon zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Sprzęt odpowiedni wyeksponowany, obsługa służy pomocą i co ciekawe dla niezdecydowanych ma zawsze małego „asa w ręku” – np. jakiś rabacik. Sprzęt do sprzedaży detalicznej naprawdę bardzo wysokiej klasy, zadbany, po prostu zachęcający do kupna a na dodatek modele laptopów np. sprzed 3 lat ale w takiej konfiguracji że niejeden obecny „marketowiec” może im pozazdrościć tego co tkwi w środku. Z radością polecam ten salom znajomym którzy zaczynają szukać laptopa.

Computer Alliance Opinie – Facebook 6:

Często sprzedawcy traktują klientów z góry jak tylko sprzedadzą dany produkt, nie w przypadku Computer Alliance LTD. Po pół roku zdarzyła się mi się usterka, którą serwisanci naprawili w dosłownie dwie godziny (oczywiście w ramach gwarancji). Ja licząc się z faktem, że zostanę bez narzędzia do pracy przez najbliżej tydzień, pogrążony w smutku i łzach rozpaczy w desperacji konfigurowałem sprzęt żony do pracy z projektami. Daremne moje trudy bo jeszcze tego samego dnia od zgłoszenia mój hapek był już do odbioru. Jeśli więc szukacie sprzętu i firmy, która nie zawiedzie w każdych warunkach polecam Computer Alliance LTD.

Computer Alliance Opinie – Facebook 7:

Spoko firma szybko tanio i z gwarancją

Computer Alliance Opinie – Facebook 8:

Byłem, kupiłem. jestem zadowolony. Obsługa miła, nienachalna – nie próbowali wcisnąć mi czegoś, czego nie potrzebuje. Za to mega wielki plus  I w ramach rekompensaty za drobne nieporozumienie otrzymałem rabat na kolejne zakupy  Polecam

Computer Alliance Opinie – Facebook 9:

Bez komplikacji, bo profesjonaliści
Bez zawału, bo ceny niskie
Bez zawiedzenia, bo duży wybór
Bez zdziwienia, bo towar zgodny z opisem
Bez kłopotów, bo serwis na medal
Bez reklamacji, bo wszystko działa
Bez zbędnych dodatków, bo szanują klienta
Bez nerwów, bo miła obsługa
Bez problemów, bo to Computer Alliance!

Computer Alliance Opinie – Facebook 10:

Skorzystałem z usług Computer Alliance stając się posiadaczem komputera marki Dell pełen profesjonalizm, miła obsługa, gorący towar gorąco polecam!

I setki innych dostępnych na facebooku

computer alliance opinie