HP 8560p – idealny do ciężkiej pracy i zabawy

15-calowy laptop HP 8560p świetnie sprawdzi się zarówno w biurze, jak i w domu. Sam producent, wprowadzając go na rynek podkreślał, że produkt jest efektem połączenia wieloletniego doświadczenia oraz sugestii użytkowników wcześniejszych modeli. Nie ma się zatem co dziwić, że propozycja ta po wprowadzeniu na rynek zyskała wiele pozytywnych opinii. Obecnie jest dostępna w segmencie poleasingowym, zapewniając doskonały stosunek jakości do ceny.

Prostota i użyteczność

Ne spotkamy tu nietypowego, wyjątkowego designu czy nowoczesnej stylistyki, ponieważ producent postawił na minimalizm. HP Elitebook 8560p nie jest też ultralekki i zapewne nie sprawdzi się w przypadku osoby szukającej bardzo mobilnego sprzętu idealnego do pracy „w biegu” lub w podróży. Doskonale za to sprawdzi się jako trwały, wytrzymały i wydajny laptop do domu lub biura, który poradzi sobie z wymagającymi zadaniami.

HP 8560p - przód

Trwałość to jedna z największych zalet tego laptopa, który przeszedł wojskowe testy pod kątem upadku, wibracji, zapylenia, różnic wysokości oraz temperatury. Oczywiście nie oznacza to, że jest kuloodporny, można na nim pracować pod wodą czy zrzucać z ósmego piętra, ale przypadkowy wstrząs lub upadek nie powinien zrobić na nim większego wrażenia. Z pewnością jest dużo bardziej odporny na tego typu zdarzenia niż plastikowe laptopy marketowe z tzw. segmentu konsumenckiego.

Poza tym – na co warto zwrócić uwagę – w większości marketowych laptopów nie mamy dostępu do wnętrza laptopa, na co powala nam producent HP 8560p. W tym przypadku, dzięki specjalnemu mechanizmowi możemy stosunkowo łatwo otworzyć dolny panel i uzyskać dostęp do kluczowych komponentów, dodać większą ilość RAMu, wymienić dysk lub chociażby przeczyścić wentylator.

HP 8560p - bok

Mocny laptop wielozadaniowy

Laptop uzbrojony w dedykowaną kartę graficzną ATI Radeon 7570 1GB świetnie poradzi sobie z pracami graficznymi oraz doskonale sprawdzi się przy wszelkich pracach biurowych, w tym zaawansowanych prezentacjach czy wyświetlaniu obrazów w wysokiej rozdzielczości na zewnętrznych ekranach. Po godzinach z kolei możemy na nim pograć w wiele dostępnych na rynku gier.

HP 8560p - klawiatura

HP Elitebook 8560p jest przyjazny dla użytkownika, pracuje dosyć cicho, nie nagrzewa się, a osiągi baterii można zaliczyć do przyzwoitych. Wielkość laptopa pozwala na korzystanie z klawiatury numerycznej, co dla niektórych osób jest sporym plusem. Komputery z tej linii są dostępne w kilku konfiguracjach. Poniżej przedstawiamy jedną z nich.

HP 8560p - konfiguracja

Jeżeli szukacie dobrego, wytrzymałego i wydajnego laptopa poleasingowego, HP 8560p może się okazać doskonałym wyborem. Zapraszamy do naszego salonu, gdzie profesjonalni doradcy pomogą Wam dobrać sprzęt klasy biznes dostosowany do potrzeb i wymagań – oczywiście w przystępnych cenach 🙂

☑ Krzysztof Zduńczyk
☑ Key Account Manager
☑ tel. 796-431-478
Na nas zawsze możecie liczyć!

Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi. Majątkowe prawa autorskie do materiałów umieszczonych na tych stronach przysługują wyłącznie Computer Alliance.