Laptop dla podróżnika – jaki sprzęt wybrać?

Bądź gotowy dziś do drogi … Wakacje to idealny czas na bliższe i dalsze wyprawy, podczas których przyda się poręczny komputer. Dzięki niemu będąc na drugim końcu świata możemy mieć kontakt z bliskimi, dostęp do informacji, możliwość przesłania zdjęć itp. Na co zatem powinniśmy zwrócić uwagę kupując laptop dla podróżnika? Oto kilka podpowiedzi wraz z propozycjami modeli komputerów poleasingowych, na które warto postawić w tym kontekście?

laptop dla podróżnika

Mały i wytrzymały laptop biznesowy

Szukając propozycji komputerów dla podróżnika postawiliśmy przede wszystkim na sprzęt o niewielkich gabarytach, który bez problemu zmieści się w plecaku lub torbie i nie będzie zbytnim obciążeniem. Jednocześnie musi to być laptop wydajny oraz – przede wszystkim – trwały i wytrzymały, ponieważ w czasie drogi mogą nas spotkać różne przygody, a warunki, w jakich będziemy go używać nie zawsze będą komfortowe. Dlatego właśnie komputer poleasingowe mogą się w tym przypadku okazać doskonałym rozwiązaniem, ponieważ ich cena jest bardzo przystępna, a każdy model wywodzi się z klasy biznes, zatem charakteryzuje się nie tylko świetnym wykonaniem, ale również dodatkowymi wzmocniami i zabezpieczeniami. Przejdźmy zatem do konkretów 🙂

Lenovo ThinkPad X240

Na początek proponujemy Lenovo X240 z niemal kultowej serii ThinkPad. Ten niewielki laptop o 12-calowym ekranie powinien się świetnie sprawdzić w podróży. Warto podkreślić, że posiada certyfikat wytrzymałości amerykańskiej armii, specjalny system odprowadzania cieczy, który ma chronić klawiaturę przed ewentualnym zalaniem oraz bardzo solidną, tytanowo – magnezową obudowę. Wydajny, mocny, niewielki i lekki – czy podróżnik potrzebuje czegoś więcej?

laptop dla podróżnika - lenovo thinkpad x240

Dell Latitude E6230

Kolejna propozycja o podobnych gabarytach to Dell Latitude E6220 z 12-calową matrycą HD. W tym przypadku producent też mocno stawia nie tylko na osiągi, ale również bezpieczeństwo danych i trwałość komputera. Mocna obudowa, odporność na drgania i wstrząsy oraz dodatkowe zabezpieczenia przed upadkiem to rzeczy, które wyróżniają laptopy klasy biznes i mają spore znaczenie podczas podróży.

laptop dla podróżnika - Dell E6230

HP Elitebook 2760p

Mamy także coś dla fanów podróży i ekranów dotykowych. HP 2760p to notebook z funkcją tabletu, z 12-calową, dotykową matrycą IPS HD oraz trwałą, aluminiową obudową. Bardzo dobrze wykonany komputer o charakterystycznym designie jest niewielki i trwały, zatem świetnie sprawdzi się zarówno w biurze, jak i dalekiej podróży.

laptop dla podróżnika - HP 2760p
To tylko kilka propozycji, które świetnie nadają się jako laptop dla podróżnika. Te oraz wiele więcej modeli komputerów poleasingowych znajdziecie w naszym salonie, gdzie profesjonalni doradcy pomogą Wam dobrać sprzęt dostosowany do Waszych potrzeb i wymagań. Serdecznie zapraszamy!

☑ Krzysztof Zduńczyk
☑ Key Account Manager
☑ tel. 796-431-478
Na nas zawsze możecie liczyć!