Laptopy poleasingowe Gdańsk

Laptopy poleasingowe Gdańsk – Kliknij i zamów laptop dla siebie!

Laptopy poleasingowe Gdańsk – Computer Alliance to największy salon laptopów i komputerów w Polsce i działa na rynku od blisko 10 lat. Od początku istnienia firmy dokładamy wszelkich starań, aby w Twojej ręce trafił najlepszej jakości sprzęt poleasingowy. Tylko od największych światowych producentów. Zawsze w przystępnej cenie.
Celem nadrzędnym firmy Computer Alliance jest wypracowanie standardów usług kojarzących się z doskonałą obsługą i pomocą klientowi ze strony specjalistów. Priorytetem działań firmy jest dostarczanie komputerowego sprzętu poleasingowego, największych światowych producentów, z zachowaniem obsługi na najwyższym poziomie przy jednoczesnej sprzedaży produktów w przystępnej cenie.

Tanie laptopy Gdańsk – Kliknij i zamów mobilny laptop dla profesjonalisty

Naszym marzeniem i celem, który zawsze przyświecał zespołowi Computer Alliance i nadal jest aktualny, jest dostarczanie komputerów i laptopów poleasingowych największych światowych marek z zachowaniem obsługi na bardzo wysokim poziomie. Z opinii naszych klientów, zarówno tych jednorazowych i wracających wielokrotnie wynika, że całkiem dobrze sobie z tym radzimy. Jesteśmy z tego niezwykle dumni i dziękujemy.

 

Laptopy poleasingowe Gdańsk – marzenia i dobre praktyki!

Po cichutku marzyliśmy, żeby przenieść nasze dobre praktyki i najlepszy sprzęt poleasingowy na rynku do największych ośrodków miejskich w Polsce, tym razem wspólnymi siłami i zaangażowaniem całego zespołu Computer Alliance otwieramy dla Państwa kolejne salony na terenie całej Polski. Do tej pory Salony znajdują się w Warszawie, Krakowie oraz Wrocławiu a sklep online działa na terenie całej Polski.

Wkrótce planujemy otwarcie Salonów Sprzedaży w kolejnych miastach w Polsce. Nasze marzenie właśnie się spełnia, a wszystko przy zachowaniu najwyższych standardów jakości sprzętu i obsługi klienta.

 

Poznaj laptopy poleasingowych, które na pewno przypadną Ci do gustu!

Jeżeli zamówienie złożysz i podasz hasło "Computer Alliance Gdańsk" otrzymasz od nas niespodziankę oraz 10% rabatu przy odbiorze osobistym! Każdy z oferowanych przez nas laptopów jest starannie testowany i konfigurowany, aby spełnić Twoje potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu mamy pewność, że otrzymasz niezawodny i markowy produkt. Każdy z dostarczanych przez nas laptopów jest w klasie jakościowej A+.

Laptopy klasy jakościowej A+ cechuje:
➡ Krótki okres użytkowania - często tylko 3 miesiące
➡ Niezawodność i najwyższa jakość wykonania podzespołów,
➡ Pełna 12 miesięczna gwarancja,
➡ Idealny stan technicznym i wizualny,
➡ Legalne oprogramowanie Win 10 / 11 Pro 64 bit PL.

1. Dell Latitude 5420

 

➡ PROCESOR: i7-1185G7
➡ 
EKRAN: 14.1 Cala Mat FULL HD IPS
➡ 
PAMIĘĆ RAM: 16 GB DDR4
➡ 
KARTA GRAFICZNA: Intel Iris Xe
➡ 
DYSK TWARDY SSD: 512 GB SSD M2
➡ SYSTEM: Windows 10/11 Home/Pro

Kliknij i zamów Dell Latitude 5420

2. Lenovo ThinkPad T490s

 

➡ PROCESOR: i5-8265u
➡ EKRAN: 14,1 Cala Mat Full HD
➡ PAMIĘĆ RAM: 16GB DDR 4
➡ KARTA GRAFICZNA: Intel UHD 620
➡ 
DYSK TWARDY SSD: 512 GB SSD M2
➡ SYSTEM: Windows 10/11 Home/Pro

Kliknij i zamów Lenovo ThinkPad T490s

3. Lenovo X1 Carbon G6

 

➡ PROCESOR: i7-8550u taktowanie w trybie turbo 4.00 GHz
➡ EKRAN: Matryca matowa 14.1 Cala Mat Full HD
➡ PAMIĘĆ RAM: 16 GB DDR3
➡ KARTA GRAFICZNA: Intel HD Graphic 620HD 2GB
➡ 
DYSK TWARDY SSD: 512 GB SSD
➡ SYSTEM: Oryginalny Windows 10/11 Home/Pro

Kliknij i zamów Lenovo X1 Carbon G6

[]