HP EliteBook Folio 9470m – dla ceniących jakość i design

HP EliteBook Folio 9470m jest doskonałym przykładem na to, że komputer biznesowy może się świetnie prezentować. Ten ultrabook o charakterystycznym, nowoczesnym wyglądzie robi wrażenie nie tylko pod kątem osiągów i jakości wykonania, ale także ogólnej prezencji. Świetna propozycja dla osób, które potrzebują sprzętu efektownego i efektywnego.

HP Folio 9470m - otwarty

Elegancki i stylowy

Co prawda HP Folio 9470m został wypuszczony na rynek kilka lat temu, lecz jego elegancka i jednocześnie nowoczesna obudowa nadal cieszy oko i może być ozdobą niejednego biurka. Szczególnie, że obecnie, w segmencie poleasingowym model ten jest dostępny w dużo bardziej przystępnej cenie, która jeszcze niedawno, dla wielu osób była po prostu zaporowa.

Teraz, dysponując dużo mniejszym budżetem możemy sobie pozwolić na komputer z naprawdę wysokiej półki. Widać to i czuć na pierwszy rzut oka oraz przy pierwszym dotyku. Obudowa jest bardzo solidna, a jednocześnie sprawia wrażenie delikatnej. Jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, w tym stopu magnezu o ciekawej, lekko gumowatej fakturzem, dzięki czemu laptop bardzo przyjemnie trzyma się w dłoni. Dodatkowo jest cienki (19 mm) i lekki (1,6 kg), a co za tym idzie bardzo mobilny i świetnie sprawdza się w terenie lub podróży.

HP Folio 9470m - zamknięty

Mocny i wytrzymały

Oczywiście liczy się nie tylko wygląd i waga. Pamiętajmy, że  HP Folio 9470m to komputer klasy biznes, zatem producent zadbał w tym przypadku o jakość oraz odpowiednie zabezpieczenia, wytrzymałość na wstrząsy czy klawiaturę odporną na zalanie. Jeśli już jesteśmy przy klawiaturze, jest ona bardzo wygodna w obsłudze (podobnie zresztą jak touchpad) oraz ma opcję podświetlenia. Komfort pracy na tym laptopie jest naprawdę wysoki, na co wpływ ma również bardzo dobry i cichy układ chłodzenia oraz długi czas pracy na baterii, nawet do 8 godzin.

Do tego dodajmy wydajny procesor oraz układ graficzny oraz szybki dysk SSD i mamy elegancki oraz bardzo wydajny laptop biznesowy. Co prawda 14-calowa, matowa matryca mogłaby mieć nieco większą rozdzielczość, ale ogólnie sprzęt ten prezentuje się i pracuje świetnie. Naszym zdaniem jest to ciekawa propozycja dla osób, które lubią robić wrażenie oraz cenią prestiż i wysoką jakość produktów.

HP Folio 9470m - z przodu

HP Folio 9470m oraz wiele innych propozycji komputerów poleasingowych świetnej jakości oraz w przystępnej cenie znajdziecie w salonie Computer Alliance. Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby, gdzie profesjonalni doradcy pomogą Wam wybrać laptopy biznesowe dostosowane do potrzeb i wymagań.

☑ Krzysztof Zduńczyk
☑ Key Account Manager
☑ tel. 796-431-478
Na nas zawsze możecie liczyć!