Pomysł na Laptop na komunię – 5 powodów, dla których warto postawić na poleasingowy

Pomysł na Laptop na komunię to popularny prezent i często pierwszy komputer, jaki kupujemy dziecku. Nic dziwnego zatem, że chcemy, by był to sprzęt z najwyższej półki, który będzie trwały, niezawodny i doskonale sprawdzi się zarówno podczas nauki, jak i zabawy. Niestety, wszystko kosztuje, a nasz budżet nie jest z gumy, dlatego świetnym rozwiązaniem mogą się w tym przypadku okazać laptopy poleasingowe. Dlaczego? Oto kilka powodów.

laptop na komunię

Najwyższa jakość

Komputery poleasingowe to sprzęt klasy biznes, renomowanych producentów, który charakteryzuje się doskonałą jakością, dbałością o najmniejsze szczegóły oraz bezpieczeństwo danych. Pod tym względem jest to naprawdę najwyższa półka, a tego typu laptopy czasami trudno nawet porównywać z tzw. sprzętem marketowym, który, co prawda, często wygląda świetnie, ale poziom jego wykonania oraz użyte materiały nierzadko pozostawiają wiele do życzenia.

laptop na komunię - jakość

Wytrzymałość

Jeżeli z laptopa będzie korzystało dziecko, warto, by był to sprzęt trwały i wytrzymały, ponieważ zapewne często będzie przenoszony i chwytany za matrycę, nieraz upadnie lub przydarzą mu się inne „wypadki”, które przytrafiają się najmłodszym. Takie właśnie są laptopy klasy biznes, wykonane z najlepszych materiałów (np. tytanowo-magnezowe obudowy, stalowe zawiasy) i często posiadające dodatkowe zabezpieczenia, np. przed zalaniem czy utratą danych.

laptop na komunię - wytrzymałość

Laptop jak nowy

Co prawda laptopy poleasingowe nie są nowe, ale nie oznacza to, że są zużyte. Nasze komputery dzielimy na klasy A, B i C, gdzie klasa A oznacza sprzęt w bardzo dobrym stanie i użytkowany bardzo krótko. W tym przypadku możemy nawet trafić na egzemplarze nieużywane, powystawowe lub takie, które czas leasingu przeleżały w pudełku, wyciągane jedynie w celu prezentacji lub ewidencji.

laptop na komunię - dobry wybór

Komputer na każdą kieszeń

Każdy może mieć inny budżet przeznaczony na komunijny prezent i w tym przypadku laptopy poleasingowe również dają spore pole do manewru. Bez względu na to, czy zamierzacie wydać z tej okazji niecały tysiąc, czy też kilka tysięcy złotych, znajdziecie u nas odpowiednią propozycję, Za każdym razem zapewniamy doskonały stosunek jakości do ceny, ponieważ nowe komputery tej klasy, w podobnej konfiguracji kosztują kilka razy tyle.

laptop na komunię - oszczęność

Łatwe dostosowanie do potrzeb

Pomysł na Laptop na komunię zapewne będzie różnie wykorzystywany, w zależności od zainteresowań dziecka. Jeżeli będzie to prezent dla młodego fana gier komputerowych, warto pomyśleć o odpowiedniej karcie graficznej, a jeśli ma to być typowo przenośny sprzęt, zapewne zwrócicie uwagę niewielkie rozmiary. Ważne jest, by konkretny produkt dopasować do potrzeb obdarowanego dziecka, w czym z pewnością pomogą Wam nasi doświadczeni doradcy. Zapraszamy zatem do salonu Computer Alliance i życzymy udanych zakupów.

Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi. Majątkowe prawa autorskie do materiałów umieszczonych na tych stronach przysługują wyłącznie Computer Alliance.