Dell – marka, która liczy się w biznesie

060Dell to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm produkującej komputery klasy biznes. Marka cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku i ma wielu wiernych użytkowników, a produkty sygnowane charakterystycznym znaczkiem cechuje niezawodność, świetne wykonanie i ciekawy design.

dell - logo

Trochę historii

Marka Dell istnieje na rynku ponad 30 lat, a firmę założył w 1984 roku nie kto inny, tylko … Michael Dell – wówczas student uniwersytetu w Austin w Teksasie, który miał 1000 dolarów w kieszeni i swoją wizję rozwoju branży komputerowej. Wizja okazała się słuszna, ponieważ firma po kilku latach zaczęła przynosić milionowe zyski i do dziś kreuje trendy w rozwoju nowych technologii.

Firma bez wpadki

W gruncie rzeczy, sięgając pamięcią wstecz, trudno jest znaleźć jakąś spektakularną wpadkę, którą zaliczyłaby firma. Cały czas zatem trzyma stały, wysoki poziom. Komputery Dell charakteryzują się wysoką jakością, a jeśli chodzi o serie biznesowe, można zaryzykować stwierdzenie, że są wręcz bezawaryjne. Są cenione za doskonałą elektronikę, bardzo dobre obudowy, zaprojektowane pod kątem ergonomii i usytuowania poszczególnych wejść w odpowiednich miejscach, a także świetne matryce. W tego typu sprzęcie wszystko jest dopracowane pod każdym względem, a firma co chwilę wprowadza nowe, ulepszone rozwiązania związane z samą obudową, ale także zabezpieczeniem dysku i danych.

Dell m6800 i7

Warto wspomnieć tutaj również o bardzo dobrym wsparciu technicznym ze strony Dell’a. Nawet jeśli zgubimy nośnik, nie ma problemu, by wgrać system czy pobrać sterowniki. Tak naprawdę można to zrobić poprzez jedno kliknięcie na stronie, co jest niezwykle pomocne dla użytkowników tego typu produktów.

Ciągłą pogoń za innowacją

Jak zapewniają przedstawiciele amerykańskiej firmy, Dell stawia również na ciągły rozwój, poszukując nowych rozwiązań, dzięki którym komputery tej marki są stale ulepszane, zarówno pod kątem szybkości, niezawodności i bezpieczeństwa, jak i komfortu użytkowania. Domeną przedsiębiorstwa jest współpraca, a nie konkurowanie z innymi dostawcami najnowszych technologii oraz stały kontakt z użytkownikami ich sprzętu – zarówno w dużych firmach, jak i małych czy średnich przedsiębiorstwach. Przedstawiciele koncernu organizują z nimi różnego rodzaju spotkania i dzięki tym interakcjom, Dell wyznacza nowe kierunki rozwoju oraz wprowadza innowacyjne rozwiązania w oparciu o zapotrzebowanie odbiorców.

Dell M4800 i7

Świetny komputer biznesowy

Jeżeli szukacie wysokiej klasy komputera biznesowego, z pewnością powinniście brać pod uwagę markę Dell. Zapraszamy zatem do naszego salonu, gdzie znajdziecie wysokiej jakości sprzęt poleasingowy – również tej firmy – oraz spotkacie profesjonalnych doradców, którzy pomogą Wam dopasować konkretny produkt do Waszych potrzeb.