Komputer poleasingowy – dlaczego warto?

Komputer poleasingowy – czy warto? Zastanawiasz się czy warto zainwestować w komputer poleasingowy? Poniższy artykuł ułatwi Ci decyzję jak sprzęt dla siebie wybrać.

  1. Po pierwsze komputer poleasingowy jest dostępny dla każdego ze względu na swoją atrakcyjną cenę.
  2. Po drugie komputer poleasingowy to tylko renomowani producenci. Czyli produkty niezawodne o wysokiej stabilności działania, bezawaryjności i cichej pracy.
  3. Po trzecie komputer poleasingowy to tylko najwyższa jakość. Czyli najlepsze podzespoły, które zostały użyte do jego produkcji w linii biznesowej.

KOMPUTER POLEASINGOWY – CO TO WŁAŚCIWIE JEST?

Komputery poleasingowe jest to już sprawdzony sprzęt, na którym pracowali pracownicy i managerowie różnego szczebla w zachodnich korporacjach. 

Komputer Poleasingowy
Komputer Poleasingowy

Leasing – na czym polega?

Leasing jest nowoczesnym sposobem nabycia prawa do użytkowania danego sprzętu przez określony czas. Korzystają z niego przedsiębiorstwa, firmy, instytucje. Jest to bardzo dogodny system pozwalający na częstą wymianę tego sprzętu. Jest to bardzo istotne, ponieważ rynek szybko się zmienia i firmy stają przed nowymi wyzwaniami i innowacjami. Jest to jednym z podstawowych czynników powodujących częstą wymianę sprzętu. Nawet już po roku czy dwóch wiele korporacji jest zmuszonych do zmiany i aktualizowania sprzętu. Są to specjalnie zaprojektowane i wykonane linie biznesowe komputerów. Komputer poleasingowy linii biznesowej jest o wiele solidniejszy od podobnych linii marketowych.

I z tego możesz skorzystać TY!

My wyszukujemy dla Ciebie taki sprzęt – dokładnie go sprawdzamy – i udostępniamy go Tobie do pracy, zabawy, rozwoju. Dla Ciebie indywidualnego użytkownika jak i również dla średnich i dużych przedsiębiorstw.

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom uruchomiliśmy również możliwość wgrania wybranego dodatkowego oprogramowania za niewielką opłatą. Tak abyś Ty mógł korzystać już  w pełni ze swojego bezpiecznego komputera.

Odwiedź nasz sklep on-line pod linkiem: Komputery Poleasingowe

Podsumowując: Dlaczego warto zainwestować w sprzęt poleasingowy. Komputer poleasingowy to:

  • ekonomiczna alternatywa dla fabrycznie nowego sprzętu,
  • niska cena bardzo dobrego sprzętu – cena nawet o 70% niższa niż u producenta,
  • najwyższa półka prestiżowego sprzętu klasy biznesowej,
  • imponująca żywotność,
  • często objęty gwarancją producent,
  • legalne oprogramowanie na komputerach zainstalowane na dysku, którego wartość rynkowa często przewyższa cenę komputera poleasingowego,
  • jakość klasa A oraz A+!

KOMPUTER POLEASINGOWY – STACJONARNY CZY LAPTOP?

Jeśli używasz komputera do oglądania filmów, sprawdzania poczty i serfowania po necie, laptop będzie idealnym rozwiązaniem. Komputery stacjonarne lepiej sprawdzają się dla grafików i graczy. W dzisiejszym filmie porównamy laptopy z komputerami stacjonarnymi i pomogę Tobie wybrać sprzęt idealny dla Ciebie. Zapraszam do oglądania.

Laptopy

Porozmawiajmy o wygodzie pracy:

porównując wygodę pracy i ergonomię to dobrze przystosowany komputer stacjonarny jest lepszym rozwiązaniem. Ekran na wysokości wzroku i wymuszona pozycja siedząca to niektóre z nich.

Warto zastanowić się również, jak ważna jest dla nas mobilność. Czy komputer będzie służył do prezentacji handlowych u klienta, czy może ma na stałe zagościć na biurku? W pierwszym przypadku zdecydowanie sprawdzi się laptop, w drugim lepiej będzie wygospodarować trochę przestrzeni dla jednostki centralnej i cieszyć się większą wydajnością.

Dodatkowo laptopy na stałe podpięte do prądu szybciej zużywają baterie. Chociaż faktycznie pełnią funkcję „desktopa”, ich możliwości techniczne są wtedy znacznie mniejsze.

Zaletą laptopów jest fakt, że pracują ciszej od swoich większych, stacjonarnych braci.
I na koniec jeszcze jedna kwestia: komfort użytkowania. Laptopy, chociaż na ogół pracują ciszej od swoich większych stacjonarnych braci, potrafią się jednak mocno nagrzewać np. podczas trzymania go na kolanach.

Komputer stacjonarny

Nie zabierzemy go ze sobą w podróż i raczej trudno będzie zaimponować jego modernistycznym designem, ale na dłuższą metę jednostka centralna czyli przysłowiowy pecet oferuje więcej możliwości – i w codziennym użytkowaniu, i przy potencjalnej rozbudowie.

Dla pasjonatów technicznej doskonałości największą zaletą komputerów stacjonarnych jest możliwość stworzenia sprzętu skrojonego na miarę, począwszy od procesora i podzespołów, na obudowie, klawiaturze (przypominam o komforcie pracy) i głośnikach kończąc. W przypadku laptopów taka opcja jest ograniczona. Komputer stacjonarny łatwiej będzie również „odświeżyć”, sukcesywnie wymieniając części na nowsze i sprawniejsze. To także duże ułatwienie przy potencjalnych usterkach.

Komputery stacjonarne są rozwiązaniem nieco droższym. Warto jednak pamiętać, że zakup „desktopu” to inwestycja długoterminowa. Za cenę laptopa średniej jakości można kupić jednostkę centralną o większych możliwościach, która odpowiednio konserwowana i modernizowana pozostanie z nami na dłużej.

Podsumowując

Jeżeli zależy nam na mobilności wybieramy laptop, jeżeli możemy pracować w domu lub chcemy lepszych parametrów technicznych wybieramy komputery stacjonarne. Zapraszamy do naszego sklepu, w którym nie tylko dostarczamy solidnych komputerów ale zawsze dzielimy się naszą wiedzą i dobrą radą.

Przeczytaj inne artykuły na blogu: