Lenovo ThinkPad T430 – klasyka w doskonałym wydaniu

Thinkpad to linia laptopów, która cieszy się niesłabnącą popularnością i uznaniem wśród użytkowników biznesowych. Renoma tych komputerów budowana była przez lata – na początku pod marką IBM, a następnie Lenovo. Jeżeli zatem szukacie wydajnego i wytrzymałego laptopa w przystępnej cenie, poleasingowy ThinkPad T430 może się okazać idealną propozycją.

Lenovo ThinkPad T430

Charakterystyczny, mocny i wygodny laptop

Charakterystyczny wygląd sprawia, że ten notebook jest rozpoznawalny od pierwszego spojrzenia. Obudowa jest bardzo mocna i wykonana z materiałów wzmacnianych włóknami węglowymi. Warto zwrócić tu uwagę na ciekawą fakturę powierzchni oraz lekko gumowaną część pokrywy, która daje bardzo przyjemny efekt i jest odporna na zarysowania oraz zabrudzenia. Nie widać tutaj błyszczącego, rzucającego się w oczy plastiku i w przypadku T430, podobnie, jak przy wielu innych laptopach biznesowych, producent postawił na elegancki minimalizm.

Lenovo ThinkPad T430 - obudowa

Jakość obudowy jest naprawdę świetna, a modele Lenovo Thinkpad należą do jednych z najlepiej wykonanych laptopów biznesowych. Charakterystyczna dla tej linii jest specjalna „klatka”, tzw. Roll Cage, której zadaniem jest dodatkowe wzmocnienie całego laptopa oraz zabezpieczenie wewnętrznych podzespołów przed upadkiem lub wstrząsami.

Lenovo ThinkPad T430 - bok

Laptop otwieramy po zwolnieniu specjalnego zatrzasku, który jest dodatkowym zabezpieczeniem. Producent zamontował też metalowe, chromowane zawiasy – mocne i wytrzymujące spore obciążenia. Po otwarciu w oczy rzuca nam się charakterystyczny, czerwony manipulator (tzw. TrackPoint). Nad klawiaturą widoczne są również kontrolki głośności, Typowy dla tego typu modeli Lenovo, niebieski przycisk ThinkVantage oraz czarny przycisk zasilania.

Lenovo ThinkPad T430 - klawiatura

ThinkPad T430 jest pierwszym modelem z serii, w którym, zamiast klasycznej, zamontowano klawiaturę wyspową, co w swoim czasie wywołało sporą dyskusję wśród użytkowników. Nam ta klawiatura się podoba, jest świetnie wykonana, cicha i podświetlana.

13

ThinkPad od lat w formie

Lenovo ThinkPad T430 jest z pewnością laptopem godnym polecenia, ale tak naprawdę, wśród komputerów tej linii trudno byłoby szukać nieudanego modelu. Jest to sprzęt wysokiej klasy, który daje sporą przyjemność w użytkowaniu, jest cichy, ma bardzo dobry system chłodzenia, posiada wydajną baterię i matową matrycę, która zapewnia dobry komfort pracy i zabawy. Tego typu sprzęt z pewnością zatem zadowoli użytkowników szukających wytrzymałego i wydajnego sprzętu w przystępnej cenie.

Lenovo ThinkPad T430 - specyfikacja

Jeżeli interesuje Was ten model lub inne komputery klasy biznes, zapraszamy do naszego salonu, gdzie nasi doradcy pomogą Wam dobrać laptopy poleasingowe w konfiguracji idealnej do Waszych potrzeb.

☑ Krzysztof Zduńczyk
☑ Key Account Manager
☑ tel. 796-431-478
Na nas zawsze możecie liczyć!

Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi. Majątkowe prawa autorskie do materiałów umieszczonych na tych stronach przysługują wyłącznie Computer Alliance.