Lenovo W530 – solidny sprzęt dla wymagających

Wydajna, wytrzymała, mobilna stacja robocza jednego z najlepszych producentów komputerów biznesowych. Lenovo ThinkPad W530 to 15-calowy laptop, który świetnie sprawdzi się w użytku domowym, jak i biurowym. Doskonale radzi sobie z zaawansowanymi pracami graficznymi, a jego legendarna wytrzymałość sprawia, że jest to sprzęt na lata.

Mocna, klasyczna konstrukcja

Jeśli chodzi o wygląd, miłośnicy klasyki z pewnością nie będą zawiedzeni. Lenovo w tym przypadku nawiązuje do sprawdzonych rozwiązań oferując niezbyt wymyślną, za to bardzo wytrzymałą i trwałą obudowę. Wprowadzono tu kilka, drobnych zmian w stosunku do wcześniejszych modeli, ale i tak na pierwszy rzut oka wiadomo, że trzymamy w ręce laptopa z niemal kultowej serii ThinkPad.

Lenovo ThinkPad W530 - obudowa

Co widzimy po otworzeniu? W przeciwieństwie do poprzednich wersji, w tym przypadku zdecydowano się na klawiaturę wyspową. Nad nią umieszczono przyciski multimedialne pozwalające na łatwą regulację głośności. Sama klawiatura jest podświetlana, i to w dwóch opcjach – możemy wykorzystać małą lampkę zamontowaną obok kamerki lub włączyć podświetlenie pod klawiszami.

Lenovo ThinkPad W530 - otwarty

Obudowa jest wytrzymała i wykonana m.in z tworzywa sztucznego, włókna węglowego oraz szklanego. Warto zwrócić uwagę na mocne zawiasy oraz specjalny zatrzask, dzięki któremu komputer przypadkowo nie otworzy się podczas przenoszenia. Całość sprawia wrażenie solidnej konstrukcji, która jest w stanie sporo przeżyć – szczególnie, że producent, standardowo zamontował odpowiednie zabezpieczenia, w tym system chroniący wnętrze komputera przed przypadkowym zalaniem. Oczywiście – jak na laptopa o klasycznej konstrukcji przystało – nie jest to super cienki i lekki sprzęt, ale powinien być wystarczająco przenośny dla osób, które oczekują tak dużej wydajności, jaką oferuje Lenovo ThinkPad W530. I to za pieniądze charakterystyczne dla segmentu poleasingowego.

Niech moc będzie z … Lenovo W530

No właśnie. Warto podkreślić, że pod względem wydajności Lenovo ThinkPad W530 do laptopów marketowych ma się jak Mistrz Yoda do młodych padawanów. Wygląda stosunkowo niepozornie, ale drzemie w nim spora moc. Dlatego jest to laptop, który bardzo dobrze poradzi sobie przy projektach graficznych, wizualizacjach 3D czy zaawansowanych obliczeniach. Ta mobilna stacja robocza jest w stanie przetrwać niejeden sprzęt, dając naprawdę niezłą satysfakcję z użytkowania. To zasługa nie tylko samej mocy, ale również świetny system chłodzenia oraz wydajnej baterii, pozwalającej na dosyć długą pracę również poza biurem.

Lenovo ThinkPad W530 - klawiatura

Proponowana przez nas konfiguracja powinna zadowolić wymagających użytkowników. W tym przypadku mamy 4-rdzeniowy procesor Intel Core i7 oraz bardzo wydajną karta graficzna Quadro K2000M, która zapewnia płynność i stabilność pracy. Warto wspomnieć również o zainstalowanej pamięci 16 GB oraz szybkim dysku SSD 256 GB.

Lenovo ThinkPad W530 - konfiguracja

Zapraszamy do naszego salonu, gdzie profesjonalni doradcy pomogą Wam wybrać wysokiej jakości sprzęt poleasingowy w dobrych cenach, dostosowany do Waszych potrzeb.

☑ Krzysztof Zduńczyk
☑ Key Account Manager
☑ tel. 796-431-478
Na nas zawsze możecie liczyć!

Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi. Majątkowe prawa autorskie do materiałów umieszczonych na tych stronach przysługują wyłącznie Computer Alliance.